Archiwa

Miesięczne archiwum: Marzec 2015

Młodzież z technikum mechatronicznego oraz obsługi turystycznej wyjedzie na miesięczny staż zagraniczny

To już ósmy raz młodzież z Zespołu Szkól w Chocianowie wyjedzie na staż zagraniczny. Tym razem projekt został złożony w nowym programie ERASMUS+ Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna. Natomiast wygrany projekt o nazwie „Praktyka zagraniczna kluczem do sukcesu zawodowego” autorstwa Małgorzaty Tarasiuk, będzie realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Łączne dofinansowanie projektu obejmuje kwotę 103 878,00 Euro.

Czytaj dalej Młodzież z technikum mechatronicznego oraz obsługi turystycznej wyjedzie na miesięczny staż zagraniczny

Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, marzec 2015

Zajęcia odbyły się 16 marca 2015 roku w Zespole Szkół w Chocianowie. Wzięło w nich udział około 130 uczniów z pięciu klas naszej szkoły. Warsztat był jednocześnie finałem szkolnej akcji zbierania surowców wtórnych, która trwała od początku 2015 roku. Finał składał się z dwóch części, pierwsza to liczenie zebranych przez młodzież surowców wtórnych, natomiast druga część miała charakter konkursu wiedzy.

Czytaj dalej Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, marzec 2015

Praktyki w Austrii dla najlepszych, 2015 – relacja

W ramach współpracy polsko-austriackiej koordynowanej ze strony Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli już po raz drugi w projekcie praktyk zawodowych pn.  „Praktyki w Austrii dla najlepszych”.

Czytaj dalej Praktyki w Austrii dla najlepszych, 2015 – relacja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem