Archiwa

Miesięczne archiwum: kwiecień 2015

XI Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP W Chocianowie

Reprezentacja pracowników Zespołu Szkół w Chocianowie okazała się najlepsza w jedenastym Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chocianowie. Nasza drużyna okazała się nieznacznie lepsza od zespołu Gimnazjum w Chocianowie wygrywając spotkanie 2 do 1. Następnie zwyciężyła drużynę Szkoły Podstawowej w Chocianowie 2 do 0.

Czytaj dalej XI Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP W Chocianowie

Dzień Otwartych Drzwi 2015 – relacja

Dzień Otwartych Drzwi za nami, ale echa tego wydarzenia nie milkną!

CHOCIANÓW. Istne oblężenie przeżywał Zespół Szkół w Chocianowie. Okazją był Dzień Otwartych Drzwi połączony z II Targami Pracy zorganizowanymi przez szkołę i doradcę zawodowego zawodowego uczniów panią Krystynę Zborowską. Szkołę w ten szczególny dzień odwiedzili: burmistrza miasta Franciszek Skibicki i polkowicki wicestarosta Kamil Ciupak.

Czytaj dalej Dzień Otwartych Drzwi 2015 – relacja

Świetne wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe mechatroników

Uczniowie klas trzecich technikum mechatronicznego i klasy zawodowej w zawodzie monter mechatronik w sesji zimowej zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie kwalifikacji E.03 Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych. Po raz pierwszy był to egzamin w nowej formie.

Czytaj dalej Świetne wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe mechatroników

Prezentacja Uczniowskich Mini Projektów Badawczych

W dniu 25 marca 2015 roku we wrocławskiej Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu odbyły się prezentacje Mini Uczniowskich Projektów Badawczych dotyczące zawodu technik logistyk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2 TL: Karolina Łopuszyńska, Agata Górak i Natalia Jakubczyk.

Czytaj dalej Prezentacja Uczniowskich Mini Projektów Badawczych

Rozstrzygnięcie konkursu „Żołnierze Wyklęci”

Dnia 30.03.2015 w Zespole Szkół w Chocianowie odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu historyczno-literackiego „Żołnierze Wyklęci – bohaterowie antykomunistycznego podziemia”.

Czytaj dalej Rozstrzygnięcie konkursu „Żołnierze Wyklęci”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem