Archiwa

Miesięczne archiwum: Grudzień 2015

XI Chocianowski Festiwal Futsalu

Łącznie trzynaście drużyn rywalizowało w ramach XI Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki, Marek Tramś. Organizatorem zawodów, które rozgrywane były w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie 12 grudnia 2015 roku, był  Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej XI Chocianowski Festiwal Futsalu

Zaproszenie na warsztaty „Tradycja łączy pokolenia”

Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty pn. „Tradycja łączy pokolenia”, które odbędą się 16 grudnia 2015 o godzinie 16:00  w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Warsztaty prowadzone będą przez nauczycieli i uczennice technikum obsługi turystyki Zespołu Szkół w Chocianowie przy współudziale Chocianowskiego Ośrodka Kultury.

Czas trwania  warsztatów: godz. 16.00 – 18.00

Czytaj dalej Zaproszenie na warsztaty „Tradycja łączy pokolenia”

Nauka poprzez spotkanie – lekcja historii holokaustu

Wrzesień to czas udziału w projekcie „Nauka poprzez spotkanie”, który realizowany był w Oświęcimiu, a następnie w Niemczech. Uczniowie naszej szkoły, pracownicy VW MP Polkowice oraz stażyści z Zwickau, Chemnitz, Drezna i Wolfsburga mieli możliwość uczestniczyć w niezapomnianej lekcji historii holokaustu jak również wykonać prace wolontariackie na rzecz muzeum w Auschwitz – Birkenau.

Czytaj dalej Nauka poprzez spotkanie – lekcja historii holokaustu

Logistycy w stolicy

Dnia 8 grudnia uczniowie klas 4 TTL i 3 TL, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Głównym celem wycieczki było przede wszystkim zapoznanie z procesami logistycznymi związanymi z odprawą pasażerów na lotnisku, poznanie Portu Lotniczego we Wrocławiu i Warszawie Modlinie, praktyczne poznanie transportu drogowego, lotniczego, kolejowego i miejskiego, poznanie infrastruktury miejskiej miasta Warszawa oraz zwiedzanie zabytków Warszawy.

Czytaj dalej Logistycy w stolicy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem