Archiwa

Miesięczne archiwum: Marzec 2016

Archiwa

Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych – kwiecień 2016

Harmonogram zbiórki surowców:
  1.  W dniach od 4 do 8 kwietnia, w godzinach 8:00 – 16:00, klasy przynoszą do magazynu w hali sportowej surowce: aluminium, zużyte baterie, zużyte akumulatory, plastikowe zakrętki, zużyte kartridże i tonery, zużyte telefony komórkowe, płyty CD.

Czytaj dalej Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych – kwiecień 2016

VII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Już po raz siódmy pracownicy jednostek oświatowych z terenu Chocianowa rywalizowali o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie w Mistrzostwach w Unihokeju. Zawody odbyły się 23 marca 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.
Nasza reprezentacja po bardzo zaciętych pojedynkach zajęła ostatecznie trzecie miejsce.

Czytaj dalej VII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, marzec 2016

Już tradycyjnie, uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie, powitali pierwszy dzień wiosny na sportowo. W szkolnych mistrzostwach w halowej piłce nożnej udział wzięło dziewięć drużyn. Zawody rozpoczęły się już siódmego marca i przebiegały w trzech etapach.

Czytaj dalej Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, marzec 2016

Nowy zawód – Kucharz

Dnia 11 marca 2015 r. w Oberży „Skarbek” nastąpiło uroczyste podpisanie umowy z PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. przez dyrektora Zespołu Szkół w Chocianowie, pana mgr Andrzeja Wojtkowiaka, w ramach której, zostanie utworzona nowa klasa w zasadniczej szkole zawodowej o profilu Kucharz. Klasa została utworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie złożone przez firmę PHU„Lubinpex” Sp. z o.o.

Czytaj dalej Nowy zawód – Kucharz

Trzy lotniska w jeden dzień

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w jednodniowej „lotniczej” wycieczce do Warszawy.

Głównym celem wycieczki było przede wszystkim zapoznanie z procesami związanymi  z odprawa pasażerów na lotnisku, poznanie Portów Lotniczych: Wrocław Starachowice, Warszawa Modlin i okazyjnie Poznań Ławica oraz zwiedzanie głównych zabytków Warszawy takich jak: Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski.

Czytaj dalej Trzy lotniska w jeden dzień

Logistycy z 1 TLM zdobyli Warszawę

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Głównym celem wycieczki było przede wszystkim: zapoznanie z procesami logistycznymi związanymi z odprawą pasażerów na lotnisku, poznanie Portu Lotniczego we Wrocławiu i Warszawie Modlinie, praktyczne poznanie transportu drogowego, lotniczego, kolejowego i miejskiego, poznanie infrastruktury miejskiej miasta Warszawa oraz zwiedzanie zabytków Warszawy.

Czytaj dalej Logistycy z 1 TLM zdobyli Warszawę

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem