Archiwa

Miesięczne archiwum: Maj 2016

Archiwa

Procesy technologiczne w oczyszczaniu nieczystości, maj 2016

W dniu 31 maja 2016 roku odbył się warsztat edukacji ekologicznej pn. „Procesy technologiczne w oczyszczaniu nieczystości”. Działanie przeprowadzone dzięki merytorycznemu i finansowemu wsparciu Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego Sp. z o.o. w Chocianowie. W warsztacie udział wzięło siedemnaście uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TT. Warsztat przeprowadzony został na obiekcie PWK w Chocianowie, przez pracowników tego zakładu.

Czytaj dalej Procesy technologiczne w oczyszczaniu nieczystości, maj 2016

Porządkowanie terenów leśnych, maj 2016

W dniu 25 maja 2016 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Porządkowanie terenów leśnych”. Działanie prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja moje środowisko” 2016, zajęcia zrealizowano dzięki merytorycznemu i finansowemu wsparciu Nadleśnictwa Chocianów. W warsztacie udział wzięło 25 uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 1 TA. Zajęcia odbywały się na terenie siedziby Nadleśnictwa Chocianów oraz lasów chocianowskich.

Czytaj dalej Porządkowanie terenów leśnych, maj 2016

Dzień Sportu Szkoły – maj 2016

Do rywalizacji w ramach Dnia Sportu Zespołu Szkół w Chocianowie przystąpili uczniowie reprezentujący wszystkie siedemnaście klas naszej szkoły. Zawody odbyły się 20 maja 2016 roku na zewnętrznych obiektach sportowych szkoły.

Czytaj dalej Dzień Sportu Szkoły – maj 2016

Warsztaty edukacji ekologicznej nr 4

„Problemy i wyzwania prowadzenia zrównoważonej gospodarki leśnej” warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” w I półroczu 2016. Działanie przeprowadzone dzięki wsparciu merytorycznemu i finansowemu Nadleśnictwa Chocianów.

Czytaj dalej Warsztaty edukacji ekologicznej nr 4

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem