Aktualności

Uwaga! Rodzice i uczniowie Zespołu Szkół

W związku ze zmianą organizacji pracy nauczycieli w miesiącu grudniu uległ zmianie także termin zakończenia I semestru dla klas IV-tych. Semestr I będzie trwał do 20.12.2019r. Pozostałe terminy organizacji pracy szkoły  wg kalendarza roku szkolnego 2019-20.

Jednocześnie informujemy że dni : 02 i 03.01.2020r. decyzją Dyrektora będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół. Zajęcia opiekuńcze zostaną zaplanowane wg złożonych przez uczniów i  rodziców informacji w deklaracjach zbieranych przez wychowawców.

Dyrekcja szkoły

Film „Złączyć się z Narodem”

W dniu 10.12.2019 uczniowie klas 1AP, 1TTG i 2TT wraz z opiekunami panią Beatą Rolską, panią Dorotą Krowiak, panią Anną Gurgul i panią Nadzieją Guzowską uczestniczyli w projekcji filmu współfinansowanego przez Patrona Szkoły w kształceniu zawodowym KGHM Polska Miedź S.A pt. „Złączyć się z Narodem” połączonej ze spotkaniem z reżyserem Jerzym Szkamrukiem.

Czytaj dalej Film „Złączyć się z Narodem”

Starosta Limanowski w Zespole Szkół w Chocianowie

W czwartek, 5 grudnia br. na zaproszenie władz Starostwa Powiatowego w Polkowicach w naszej szkole gościł Starosta Limanowski, pan Mieczysław Uryga. Celem wizyty włodarza Powiatu Limanowskiego było zapoznanie się z bazą edukacyjną kształcenia w zawodzie mechatronik.

Czytaj dalej Starosta Limanowski w Zespole Szkół w Chocianowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem