Archiwa kategorii
Kategorie

Sukcesy naszych uczniów – etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W czwartek 28.04.2022r.  w Szkole Podstawowej w Gaworzycach   odbyły się eliminacje powiatowe  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Naszą szkołę reprezentowali:  Anna  Mazur (3TLG) oraz  Adam Gniedziejko (3TAG).

W końcowym etapie turnieju nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

I miejsce – Anna Mazur
II miejsce – Adam Gniedziejko

Zwycięstwo uczennicy Anny Mazur zapewniło jej awans do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy  i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim! Czytaj dalej Sukcesy naszych uczniów – etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Wiosenny mecz rewanżowy

Wiosenny mecz rewanżowy – kontynuacja  Akcji charytatywnej Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Tuż przed samymi Świętami Wielkanocnymi odbyła się kolejna szczytna akcja zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu.

Czytaj dalej Wiosenny mecz rewanżowy

Na staż po doświadczenie zawodowe

Zespół Szkół w Chocianowie podpisał umowę o realizację kolejnego projektu złożonego w konkursie 2021 programu ERASMUS+ Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 Mobilność edukacyjna. Będzie on realizowany ze środków programu ERASMUS+ reprezentowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) – Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności z siedzibą w Warszawie. Czytaj dalej Na staż po doświadczenie zawodowe

Wiosna – ach, to ty!

Pierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy w kapciach oraz klapkach, przecież był to „Dzień Laczka” 😊 Uczniowie, jak również nauczyciele spisali się i nie zawiedli jak zwykle. Kolorowe klapki oraz kapcie, wesołe skarpety i można było poczuć się jak w domu. Nasi uczniowie rozegrali również mecz piłki siatkowej przeciwko nauczycielom. W zawodach wziął udział gość specjalny – Wicestarosta Powiatu Polkowickiego Pan Jan Wojtowicz, który wspierał drużynę nauczycieli. Starania i walka do samego końca przechyliła szalę zwycięstwa na stronę uczniów. Jednak to nie o wygraną chodziło, a o dobrą zabawę, śmiech oraz wspólnie spędzony czas, a ten został wykorzystany w 100%! Czytaj dalej Wiosna – ach, to ty!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem