Archiwa kategorii

Komunikat do wszystkich uczniów i rodziców Zespołu Szkół

Informujemy że dniu jutrzejszym tj.11.02.2021r. w związku z uroczystościami pogrzebowymi nauczycielki Zespołu Szkół  zmianie ulegnie czas zakończenia zajęć lekcyjnych.  Zajęcia lekcyjne będą trwały do 5 godziny lekcyjnej włącznie.
Koniec wszystkich zajęć  –  godz. 12.45.
Informujemy również, że jutro od godz. 13.00  sekretariat i szkoła będą zamknięte.

Otwarcie platformy gaminifikacyjnej dla uczniów klas patronackich KGHM – 11 lutego 2021r.

Od 11 lutego w ramach realizacji projektu ,, Kompetentni w branży „ KGHM Polska Miedź S.A. otwiera dla uczniów szkół i klas patronackich LGOM-u atrakcyjną grę edukacyjną ,, Kosmiczna przygoda”. Tematyka Konkursu obejmuje treści programowe przewidziane w programach nauczania w zawodach objętych patronatem KGHM Polska Miedź S.A., a także wiedzę o regionie Zagłębia Miedziowego. Zachęcamy więc do wzięcia udziału wszystkich uczniów klas mechatronicznych naszej szkoły objętych patronatem KGHM.

Czytaj dalej Otwarcie platformy gaminifikacyjnej dla uczniów klas patronackich KGHM – 11 lutego 2021r.

Zmiany w planach lekcji klas

W związku z reorganizacją pracy firmy VW Motor Polska S.A. od poniedziałku tj.01.02.2021r. następują zmiany kolejności zajęć na planach lekcji niektórych klas, nauczania indywidualnego oraz ZŚK.
Klasa 3A  Branżowej Szkoły I Stopnia od 01.02.2021r. będzie uczęszczać na zajęcia praktyczne do pracodawców : VW Motor Polska S.A. oraz Sitech S.A.  poniedziałki i środy.
Proszę zapoznać się ze zmianami na stronie www szkoły.

Wsparcie psychologiczne w sytuacjach trudnych i kryzysowych – pedagog szkolny poleca

Aktualna sytuacja związana z pandemią, nauką zdalną i  innymi ograniczeniami wymaga od nas pokonywania różnorodnych, nowych zadań, wyzwań oraz trudności. U wielu z nas, zarówno młodych, jak i starszych taka sytuacja może  wywoływać niepokój, bezsilność i smutek. Niestety, im dłużej trwa pandemia, tym może być nam coraz trudniej. Każdy z nas ma inne zasoby, a tym samym w różny sposób radzi sobie z rodzącym się stresem. Bo niewątpliwie, bez względu na to jak mocno dotyka nas epidemia, stres w różnej postaci i natężeniu pojawia się u każdego z różnych przyczyn. W sytuacjach trudnych warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy oraz z jakich możliwości skorzystać.

Czytaj dalej Wsparcie psychologiczne w sytuacjach trudnych i kryzysowych – pedagog szkolny poleca

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem