Archiwa kategorii

Uwaga! Rodzice i uczniowie Zespołu Szkół

W związku ze zmianą organizacji pracy nauczycieli w miesiącu grudniu uległ zmianie także termin zakończenia I semestru dla klas IV-tych. Semestr I będzie trwał do 20.12.2019r. Pozostałe terminy organizacji pracy szkoły  wg kalendarza roku szkolnego 2019-20.

Jednocześnie informujemy że dni : 02 i 03.01.2020r. decyzją Dyrektora będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół. Zajęcia opiekuńcze zostaną zaplanowane wg złożonych przez uczniów i  rodziców informacji w deklaracjach zbieranych przez wychowawców.

Dyrekcja szkoły

Historyczna podróż po Warszawie – wycieczka młodzieży Zespołu Szkół pod patronatem KGHM

W dniach 05-06.12.201 r. dzięki hojności naszego Patrona w kształceniu zawodowym KGHM Polska Miedź S.A. uczniowie klas mechtronicznych technikum i branżowej szkoły I stopnia mieli okazję (dla wielu z nich po raz pierwszy)  poznać Warszawę -współczesną stolicę Polski a przede wszystkim jej historyczną przeszłość. Na Powązkach wojskowych odwiedziliśmy kwatery bohaterskich żołnierzy Powstania Warszawskiego, żołnierzy walczących w II wojnie światowej przeciw hitlerowskiemu najeźdźcy oraz Żołnierzy Niezłomnych AK. Oddaliśmy cześć przedstawicielom polskich organów władzy, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010r. oraz wybitnym Polakom ze świata nauki, kultury i sportu. Czytaj dalej Historyczna podróż po Warszawie – wycieczka młodzieży Zespołu Szkół pod patronatem KGHM

Uwaga! Rodzice!

Zgodnie z kalendarzem pracy Zespołu Szkół 04.12.2019 r. o godz. 17.00  odbędą się  ostatnie zebrania z rodzicami przed wystawieniem ocen śródrocznych dla uczniów  klas 1 – 3 Technikum oraz 1-3 Branżowej szkoły I stopnia.

Spotkania z wychowawcami w salach wg grafiku w szkole.

Jednocześnie na godz. 16.30 zapraszamy rodziców na otwarcie Kiermaszu Świątecznego, które odbędzie się na  hali sportowej Zespołu Szkół.
Serdecznie zapraszamy

 Dyrekcja szkoły

Wspieramy budowę Domu Kresowego

Informujemy, że dnia 04.12.2019 r. w czasie zebrań  z Rodzicami  odbędzie się zbiórka  pieniędzy, które zostaną przekazane Fundacji Studio Wschód  na budowę Domu Spotkań z Kresami. Zamieszkają w nim sprowadzeni do Polski najstarsi Rodacy z Syberii i Kazachstanu, którzy od dawna oczekują na możliwość spędzenia w Ojczyźnie ostatnich lat życia.

Budowa Domu Kresowego (PDF – 1 MB)

Beata Rolska

Sukces Mai Rosołowskiej

Maja Rosołowska została wybrana na radną Młodzieżowej Rady Gminy Polkowice w kadencji 2019-2022. Pracując w młodzieżowej radzie uczennica bierze odpowiedzialność za swoje środowisko lokalne, uczy się samodzielności i zasad funkcjonowania samorządu. Ma także możliwość wpływania na swoją gminę, miasto czy powiat – podejmując konkretne działania w odpowiedzi na konkretne potrzeby, które można zgłaszać radnej na przerwie w szkole.

Czytaj dalej Sukces Mai Rosołowskiej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem