Profil autora: Agata Karolina Górak

Agata Karolina Górak

Technikum logistyczne

Czym jest Logistyka?:

Logistyka jest procesem składającym się z planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta.

Logistyka jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną, bez której nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy, z tym, co mamy,​ będąc przygotowanymi na zrobienie tego, co zamierzamy zrobić.​

Czytaj dalej Technikum logistyczne

1 marca – Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Już po raz drugi, 27 lutego 56 uczniów z klas IV TB, II TA, II TL, I TA, I TB wzięło udział w spotkaniu w CHOK-u przygotowanym z inicjatywy radnego P. Jerzego Likusa z historykiem Instytutu Pamięci Narodowej dr Stanisławem Bogaczewiczem. Tematem spotkania z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych było przybliżenie nam młodym pokoleniom historii jeszcze do niedawna nieznanej, historii Niezłomnych Bohaterów antykomunistycznego podziemia, którzy po pięciu latach walki z okupacją niemiecką zmuszeni zostali do podjęcia walki zna idącym ze wschodu stalinowskim reżimem.

Czytaj dalej 1 marca – Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem