Profil autora: Anna Gurgul

Anna Gurgul

Stanowisko: Nauczyciele bibliotekarze
Nauczyciel: Wychowanie do życia w rodzinie

Cóż wiemy o miłości?

Cóż wiemy o miłości?

Na to pytanie odpowiedź próbowali znaleźć uczniowie podczas spotkania z poezją, które odbyło się w dniu 28 lutego 2019 r.  w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Tematem przewodnim była miłość. Spotkanie rozpoczęło się wysłuchaniem  piosenki „Cóż wiemy o miłości„zespołu Trubadurzy: Czytaj dalej Cóż wiemy o miłości?

Spotkanie z Poezją

W dniu 18 grudnia  2018r.  w ramach spotkań z poezją, uczniowie klas:  I TT, I TLM i III TT Zespołu Szkół  wraz z opiekunem Anną Gurgul,  gościli  w Szkole Podstawowej w Chocianowie                przy ul. Szkolnej.  Było to kolejne spotkanie, które tym razem  odbyło  się  w  bibliotece  gimnazjum.

Czytaj dalej Spotkanie z Poezją

Polska Słowem Malowana

W dniu 15 listopada  2018r. w ramach uczczenia  100 – rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości,  w bibliotece szkolnej   Zespołu Szkół w Chocianowie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła  młodzież naszej szkoły oraz  uczniowie klas VIII  i III klas gimnazjum  Szkoły Podstawowej w Chocianowie  wraz z opiekunem Mariolą Krac..

Czytaj dalej Polska Słowem Malowana

Konkurs fotograficzny o zabytkach rozstrzygnięty

W dniu 15 czerwca 2016 r. w siedzibie Starostwa Polkowickiego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu  Fotograficznego „Piękno w Mury Zaklęte – Zabytki Powiatu Polkowickiego” pod patronatem Starosty Polkowickiego.

Czytaj dalej Konkurs fotograficzny o zabytkach rozstrzygnięty

Byliśmy i zwyciężyliśmy! – rysunek

Maciej Hałabura, uczeń klasy I TA wziął udział w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Detal w architekturze” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice.

Do konkursu przystąpiło 397 uczniów z całej Polski. Maciek znalazł się w grupie docenionych i nagrodzonych. Jego pracę można zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej Byliśmy i zwyciężyliśmy! – rysunek

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie „Wiem skąd jestem”

W dniu 28.04.2015 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie „Wiem skąd jestem” pod patronatem Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.

Czytaj dalej Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie „Wiem skąd jestem”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem