Profil autora: Agnieszka Hruszowiec

Agnieszka Hruszowiec

Stanowisko: Kierownik praktycznej nauki zawodu
Nauczyciel: Przedmioty zawodowe

Wizyta KGHM

W zeszłym tygodniu szkołę odwiedzili przedstawiciele Zakładów Górniczych Polkowice – Sieroszowice. Po spotkaniu z Dyrekcją Szkoły i kierownikiem szkolenia praktycznego goście zostali zapoznani z bazą dydaktyczną szkoły. Nauczyciele przedmiotów zawodowych mechatronicznych zaprezentowali sposób i zakres wiedzy zdobywany przez uczniów podczas nauki w szkole. W trakcie rozmowy przedstawione zostały też wartości i umiejętności oczekiwane przez pracodawcę zatrudniającego absolwentów szkół technicznych.

Czytaj dalej Wizyta KGHM

Warsztaty carvingu dla turystów

W naszej szkole odbyły się warsztaty carvingu prowadzone przez pana Krzysztofa z Krakowskiej Szkoły Kucharzy. Młodzież pod opieką nauczyciela przez 6 godzin rzeźbiła w warzywach i owocach .

Co wyczarowali w czasie zajęć, zobaczcie w galerii zdjęć.

Czytaj dalej Warsztaty carvingu dla turystów

Konkurs „Profesjonalista i mistrz branży turystycznej”

Dnia 25.04.2012r. w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy Zdrój odbyła się VI edycja konkursu „Profesjonalista i mistrz branży turystycznej”. W kategorii obsługi turystycznej wzięli udział uczniowie szkół z Polanicy Zdrój, Bolesławca, Jeleniej Góry oraz Wałbrzycha. Zespół Szkół w Chocianowie reprezentowały dwie uczennice: Urszula Lipa kl. II TTH oraz Joanna Chrzanowska z kl. I TT.

Czytaj dalej Konkurs „Profesjonalista i mistrz branży turystycznej”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem