Profil autora: Agnieszka Demiańczuk-Malik

Agnieszka Demiańczuk-Malik

Nauczyciel: Przedmioty zawodowe

Szkolny Klub Wolontariatu – Akcja dla Luki

W dniu 17 lutego w naszej szkole odbyła akcja „Pączek dla Luci”. Dzięki uprzejmości Piekarni Kupczyk z Chojnowa, która dostarczyła nam przepyszne pączki dokonaliśmy zbiórki na ten cel. Cała akcja przebiegła z wielkim zaangażowaniem uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły za co z całego serca DZIĘKUJEMY !!!
Na konto dla ratowania zdrowia naszego kolegi wpłynie 1500zł. Czytaj dalej Szkolny Klub Wolontariatu – Akcja dla Luki

Kup pączka!

W Tłusty Czwartek 24.02.2022 zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do zakupu pączków w szczytnym celu za symbolicznego piątaka. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie naszego szkolnego kolegi Luci! Pamiętajmy, że dobro wraca! 

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu
M. Światłoń i A. Malik-Demiańczuk 

Przyłącz się do bezcennej pomocy! – Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół

Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół zaprasza do działania na rzecz potrzebujących wsparcia dzieci naszego Powiatu Polkowickiego:

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza uczniów i nauczycieli naszej szkoły do włączenia się w  akcję pomocy edukacyjnej i opiekuńczej dla dzieci z terenu Powiatu Polkowickiego
– Świadomy wolontariat 2022. Działanie zostało zainicjowane przez  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Polkowicach.

Przyłącz się do bezcennej pomocy!

Możesz pomóc przy lekcjach, pobawić się, pograć w planszówki. Każda forma kontaktu z Tobą jest bezcenna dla dzieci i młodzieży w rodzinach zastępczych i domach dziecka z powiatu polkowickiego.

Korzyści dla Ciebie, świadomy wolontariat potwierdzony zaświadczeniem, rozwój własnych kompetencji, pożytecznie spędzony czas, nieoceniona wdzięczność dzieci i ich rodziców, opiekunów.

Nie wiesz czy się sprawdzisz, nie szkodzi,  Spróbuj!!!

Wykorzystaj swój potencjał!

Szczegółowych informacji udzielają  opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu Zespołu Szkół w Chocianowie p. Agnieszka Malik-Demiańczuk oraz p.M.Światłoń-Szydełko.

 

Pomagamy Luce!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele:

Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe ucznia naszej szkoły w walce z chorobą nowotworową. Luca Ikoniak jest uczniem klasy 3TAG. Obecnie dzielnie  walczy z chorobą.
Luca Ikoniak posiada konto imienne w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” z siedzibą we Wrocławiu.
Jeśli chcielibyście udzielić wsparcia, dobrowolne kwoty można wpłacać na subkonto fundacji. Czytaj dalej Pomagamy Luce!

Pomóżmy Asi

Zachęcamy Was do dołączenia się do pomocy naszej uczennicy, która została poszkodowana w pożarze swojego domu.

W dniach 24-28. maj organizujemy zbiórkę wszelkich produktów, które mogą być przydatne w tej sytuacji. Zwracamy się z prośbą do Was o pomoc w postaci produktów chemicznych, środków czystości, kosmetyków, artykułów spożywczych (nie psujących się), artykułów szkolnych, pościeli, koców i tego co uznacie za stosowne w zaistniałej sytuacji.

Osoby odpowiedzialne za zbiórkę Agnieszka Malik-Demiańczuk, Bernadra Jasińska, Dorota Dziekan.

Produkty należy przynosić do sali 111

Czytaj dalej Pomóżmy Asi

Świąteczne Życzenia dla Seniorów

W tym szczególnym przedświątecznym czasie wspólnymi siłami wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu Zespołu Szkół w Chocianowie, Caritas Parafii Wniebowzięcia NMP w Chocianowie oraz  Stowarzyszenia „Imelda” z Chojnowa kontynuowano akcję pomocy seniorom. Czytaj dalej Świąteczne Życzenia dla Seniorów

Przedsmak Świątecznej Magii

W połowie listopada 2020 roku na terenie naszego województwa ruszyła Akcja „Na poprawę zdrowia i nastroju”. Jest to działanie skierowane do seniorów i ma na celu przede wszystkim wspieranie starszych samotnych osób w tym szczególnym okresie, gdy każdy odczuwa potrzebę bliskości i życzliwości. Do akcji włączyła się nasza szkoła dzięki czemu setkę seniorów z terenu Chocianowa odwiedzili wolontariusze z paczkami przedświątecznymi w których znalazły się m.in. sok, miód, herbata, owoce i słodycze. Jednak największym darem wolontariuszy było ich serce i czas poświęcony na spotkanie z seniorami, a wcześniej na przygotowanie paczek. Każdy z odwiedzonych przyjmował młodzież bardzo ciepło i serdecznie, niejednokrotnie ze łzami radości w oczach. Dla samotnych osób sama pamięć o nich okazała się największym prezentem. Czytaj dalej Przedsmak Świątecznej Magii

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem