Profil autora: Agnieszka Muc

Agnieszka Muc

Nauczyciel: Język angielski

Nasi uczniowie na podium zwycięzców w konkursie „Tolerance&Respect – Essay Competition”

Dnia 16 lutego 2022R. odbył się I Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „Tolerance and Respect”. W konkursie wzięło udział pięciu uczniów naszej szkoły z klas: IV TLM, III TBP i  III TAG.

Zadanie postawione przed uczestnikami polegało na napisaniu wypracowania w języku angielskim na wybrany temat z zakresu „Tolerance and Respect”

W najlepszej trójce znalazło się dwóch uczniów Zespołu Szkół w  Chocianowie: II miejsce zajął Dawid Przybylak z klasy III TAG technikum mechatronicznego  a III miejsce zajął Kornel Powaserowski z klasy III TBP również technikum mechatronicznego.
Gratulujemy zwycięzcom!!!

Wymiana kulturowo-językowa „Fairies still exist, a storytelling time machine”

Sześcioro uczniów ZS Chocianów z klas ITT i IIITT wraz z opiekunem, nauczycielką języka angielskiego p. Agnieszka Muc wzięło udział w wymianie kulturowo-językowej w ramach programu Erasmus +. Wymiana pod tytułem „Fairies still exist, a storytelling time machine” odbyła się w dniach 30 października do 7 listopada w Luksemburgu. Jej tematem były baśnie i ich znaczenie w dzisiejszym świecie.

Czytaj dalej Wymiana kulturowo-językowa „Fairies still exist, a storytelling time machine”

Pomóż pomagać – zakończenie akcji

Tuż przed świętami nastąpiło uroczyste zakończenie akcji pomocy bezdomnym zwierzakom przeprowadzonej w Zespole Szkół przez Samorząd Szkolny i p. Jowitę Greń-Janas. Zebrana przez naszych uczniów karma i akcesoria zostały przekazane pani Annie Ostrowskiej z TOZ „Chocianowskie koty”.

Wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Dzień Edukacji Narodowej 2017

14 października to Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, pedagogów i wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji w piątek 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, na której obecni byli zaproszeni goście, dyrekcja ZS, nauczyciele i niedydaktyczni pracownicy szkoły.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2017

Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „Media is the Future”

W terminie 22-30 września pięcioro uczniów naszej szkoły z klasy 2TT i 3TA wraz z opiekunem, nauczycielką j. angielskiego p. Agnieszką Muc, wzięło udział w międzynarodowej wymianie kulturowo-językowej „Media is the Future” w Luksemburgu w ramach projektu Erasmus+.

Czytaj dalej Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „Media is the Future”

Konkurs Walentynkowy

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs walentynkowy polegający na przesłaniu zdjęcia zakochanej pary (z której przynajmniej jedna osoba uczęszcza do naszej szkoły). Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów w ciągu tygodnia od opublikowania na profilu Facebookowym naszej szkoły, zostanie nagrodzone biletem dla dwojga do kina Helios na dowolny film.

Czytaj dalej Konkurs Walentynkowy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem