Profil autora: Zespół Szkół w Chocianowie

Zespół Szkół w Chocianowie

Jesteśmy zarówno tradycyjną, jak i innowacyjną placówką oświatową. Oferujemy uczniom przyjazną i bezpieczną szkołę, gdzie nauczą się przyszłościowego zawodu. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami i zapewniamy najwybitniejszym uczniom staże zagraniczne.

Warsztaty ekologiczne – podsumowanie

7 listopada 2022 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Środowisko przyrodnicze Lasów Chocianowskich”. W warsztacie wzięło udział 16 uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 1BB.
Działanie przeprowadzono w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2022r.

Czytaj dalej Warsztaty ekologiczne – podsumowanie

XXIV rejonowy konkurs wiedzy o policji „ Razem Bezpieczniej” z rejonu legnickiego rozstrzygnięty

W dniu 04.11.2022r. po raz XXIV odbył się Rejonowy Finał Konkursu  Wiedzy o policji pn.: „Razem bezpieczniej”, organizowany przez Dolnośląską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu w porozumieniu z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

Czytaj dalej XXIV rejonowy konkurs wiedzy o policji „ Razem Bezpieczniej” z rejonu legnickiego rozstrzygnięty

„Plebiscyt Edukacyjny 2022”

Informujemy, że Zespół Szkół w Chocianowie został zgłoszony przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez „Gazetę Wrocławską”.

Nominację do nagrody w Plebiscycie (kategoria: Nauczyciel Roku) otrzymała również nasza nauczycielka (przedmioty zawodowe mechatroniczne) Pani Małgorzata Tarasiuk.

Serdecznie dziękujemy za docenienie działalności szkoły.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już dzisiaj !

Szczegóły: www.gazetawroclawska.pl/nauczyciel

Czytaj dalej „Plebiscyt Edukacyjny 2022”

XXI Dzień Olimpijczyka w Chocianowie

XXI Dzień Olimpijczyka w Chocianowie
20 lecie Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie
27 spotkanie po latach Dolnośląskich Olimpijczyków

 

Motto tegorocznych Uroczystości: „CITIUS, ALTIUS, FORTIUS, COMMUNIS – a więc SZYBCIEJ, WYŻEJ, MOCNIEJ, RAZEM” (fragment Apelu Olimpijskiego 2022)

W dniach 14 i 15 października 2022 roku odbyły się uroczystości już XXI Dni Olimpijczyka w Chocianowie. Wydarzenie Honorowym Patronatem objęli: Polski Komitet Olimpijski, Regionalna Rada Olimpijska, Starosta Polkowicki pan Kamil Ciupak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów pan Tomasz Kulczyński.

Czytaj dalej XXI Dzień Olimpijczyka w Chocianowie

Z Kompetentnymi nam po drodze – KGHM kontynuuje program patronacki dla szkół w Zagłębiu Miedziowym

Zespół Szkół w Chocianowie jako jedna z 9 szkół ponadpodstawowych z Zagłębia Miedziowego, podpisał porozumienie z KGHM Polska Miedź S.A. o współpracy w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej” na nowy rok szkolny 2022/23. Szkołę reprezentował Pan Dyrektor – Piotr Machoń, natomiast KHGM: pan Adam Bugajczuk Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju KGHM Polska Miedź S.A., pani Arleta Chorąży Dyrektor Departamentu Efektywności Zawodowej Pracowników KGHM, pan Marek Wachnik  Kierownik Wydziału Rekrutacji i Budowania Wizerunku w KGHM Polska Miedź S.A. Czytaj dalej Z Kompetentnymi nam po drodze – KGHM kontynuuje program patronacki dla szkół w Zagłębiu Miedziowym

Bezpiecznie w Chocianowie

W dniu 21.09.2022r. w ramach kolejnej edycji konkursu Wiedzy o Policji „ Razem Bezpieczniej”, Hufiec Pracy w Przemkowie zorganizował spotkanie z przedstawicielem KPP z Polkowic mł. asp. Wojciechem Elebinem, aby przeszkolić młodzież z zagadnień dotyczących prawa, przepisów ruchu drogowego oraz karalności nieletnich itp. Szkolenia zostało zaaranżowane dla pierwszych klas  Szkoły Branżowej I stopnia w ZSZ w Chocianowie. Czytaj dalej Bezpiecznie w Chocianowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem