Profil autora: Zespół Szkół w Chocianowie

Ogłoszenie o naborze i stypendium dla najzdolniejszych

Ciągle jeszcze trwa nabór na zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „W edukacji zmiany – sukces uczniów murowany!” realizowane na terenie Zespołu Szkół w Chocianowie w roku szkolnym 2017/2018. Zajęcia te, skierowane są do uczniów osiągających słabe wyniki w nauce i są to zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, jak i dla uczniów zdolnych chcących podnosić swoje umiejętności i są to zajęcia ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych z takich przedmiotów jak:

Czytaj dalej Ogłoszenie o naborze i stypendium dla najzdolniejszych

Zawiadomienie o wyborze oferty

Informujemy o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę komputerów przenośnych, drukarki i TV oraz elementów sieci wraz z montażem, konfiguracją, sporządzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej oraz administrowanie sieci. Projekt „W edukacji zmiany – sukces uczniów murowany!” (nr projektu RPDS.10.20.01-0020/16 – na podstawie umowy 218/2016 z dnia 30.11.2016r.)

Czytaj dalej Zawiadomienie o wyborze oferty

Testy rekrutacyjne do pierwszej klasy w zawodzie Mechatronik

Przypominamy wszystkich zainteresowanych, którzy złożyli wniosek do pierwszej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie Mechatronik, że testy rekrutacyjne odbędą się w następujących dniach:

  • firma Sitech Sp. z o.o. – środa 28.06.2017 na godzinę 8:20,
  • firma Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. – piątek 30.06.2017 na godzinę 9:00.

Przypominamy również o ograniczonej ilości miejsc do klasy 1A – maksymalnie 30 osób (maksymalnie 15 osób firma Sitech Sp. z o.o. + maksymalnie 15 osób firma Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o.).

W przypadku osób, które nie zostały poinformowane telefonicznie o terminach i godzinach testów z różnych przyczyn, prosimy o pilny kontakt telefoniczne ze szkołą w dniu 27.06.2017 w godzinach od 8:00 do 15:00.

Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

W dniach 29 – 30 maja 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Aktywna turystyka w zgodzie z naturą. Rajd rowerowy”. Zajęcie prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program dofinansowany przez Powiat Polkowicki. Warsztaty wsparte merytorycznie i finansowo przez Nadleśnictwo Złotoryja. W warsztacie udział wzięło dwudziestu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TA. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.
Czytaj dalej Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

Sukcesy polonistyczne uczniów ZS w Chocianowie

W XIII Powiatowym Konkursie Poprawności Językowej „Licz się ze słowami” pierwsze miejsce, po raz trzeci zajął Dominik Róg z klasy 3 TA. Trzecie miejsce w tym samym konkursie zajęli:  Kinga Ryglicka z klasy I TT i  Damian  Kosz z klasy II TLM.

To nie koniec sukcesów!

W Dyktandzie Powiatowym „Gżegżułka w trzcinie” trzecie miejsce zajęła Aleksandra Czajkowska z klasy III TTL.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem