Profil autora: Ewelina Kulesza

Ewelina Kulesza

Nauczyciel: Wychowanie fizyczne

Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Wielkim sukcesem zakończył się Szkolny Kiermasz Świąteczny, którego celem było integrowanie środowiska uczniowskiego Zespołu Szkół w Chocianowie oraz zbiórka środków na pomoc dla uczniów znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej. Uczniowie zaangażowani w akcję zebrali ponad 1700 zł!

Czytaj dalej Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłączył się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu”, organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Narodów Zjednoczonych Na Rzecz Dzieci – Unicef. W  naszej szkole w dniach od 02.03.2015 do 13.03.2015 r. odbyła się zbiórka pieniędzy, które następnie zostały przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłącza się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!” organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci-UNICEF.
Tym samym w naszej szkole w dniach 02.03.2015-13.03.2014r. odbędzie się zbiórka pieniędzy, które następnie zostaną przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Szkolny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Dnia 5 listopada 2014r. na długiej przerwie został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny realizowany w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2014. Tematem była „Jesień w obiektywie”. Oddano 28 zdjęć. Udział  w nim wzięło 10 uczestników:

Czytaj dalej Szkolny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem