Profil autora: Ewelina Kulesza

Ewelina Kulesza

Nauczyciel: Wychowanie fizyczne

Warsztaty zumby

24 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty zumby. Zajęcia prowadził licencjonowany instruktor Zumby Magdalena Kwiatkowska- Korczowska. W trwających godzinę warsztatach brało udział 17 osób. Tańczyliśmy przy wspaniałej muzyce ok.13 układów. Zabawa była męcząca ale wyzwoliła w nas mnóstwo endorfin  i szeroki uśmiech. Była moc!!! BRAWO WY :)

Czytaj dalej Warsztaty zumby

Świąteczny Kiermasz Na Rzecz Potrzebujących

Szkolny Klub Wolontariatu prowadzony przez panie E. Kuleszę i Małgorzatę Światłoń- Szydełko zorganizował 5XII świąteczny kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie Domu Samotnej Matki w Ścinawie.

Czytaj dalej Świąteczny Kiermasz Na Rzecz Potrzebujących

Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Wielkim sukcesem zakończył się Szkolny Kiermasz Świąteczny, którego celem było integrowanie środowiska uczniowskiego Zespołu Szkół w Chocianowie oraz zbiórka środków na pomoc dla uczniów znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej. Uczniowie zaangażowani w akcję zebrali ponad 1700 zł!

Czytaj dalej Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłączył się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu”, organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Narodów Zjednoczonych Na Rzecz Dzieci – Unicef. W  naszej szkole w dniach od 02.03.2015 do 13.03.2015 r. odbyła się zbiórka pieniędzy, które następnie zostały przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłącza się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!” organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci-UNICEF.
Tym samym w naszej szkole w dniach 02.03.2015-13.03.2014r. odbędzie się zbiórka pieniędzy, które następnie zostaną przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem