Profil autora: Krystyna Zborowska

Krystyna Zborowska

Stanowisko: Wicedyrektor szkoły, Doradztwo zawodowe

Zebrania z rodzicami

Informujemy wszystkich rodziców uczniów, że zgodnie z harmonogramem zebrań dla rodziców na rok szkolny 2022/2023 w  Zespole Szkół w Chocianowie w najbliższą środę tj. 05.10.2022r. odbędą się w szkole  spotkania z  wychowawcami  wszystkich klas z wyjątkiem klasy 1TT  ( spotkanie po powrocie wychowawcy z projektu) oraz klasy 2TA – spotkanie online na platformie Teams . Spotkania rozpoczną się o godz. 17.00 w salach ustalonych wg harmonogramu opublikowanego w szkole i na e-dzienniku. Zgodnie z nadal obowiązującymi wytycznymi MZ, MEiN, GIS zaleca się zachowanie dystansu społecznego, założenie maseczek oraz dezynfekcję rąk po wejściu do szkoły.

Certyfikaty kwalifikacji zawodowych rozdane

22 września 2022r. odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w klasach 4TAG, 4TAP, 4TBP, 4TLP, 4TTG oraz 4TTP w następującym zakresie kwalifikacji:

  • technik logistyk- obsługa magazynów
  • technik organizacji turystyki – przygotowanie imprez i usług turystycznych
  • technik mechatronik – montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych.

Czytaj dalej Certyfikaty kwalifikacji zawodowych rozdane

Rocznica sowieckiej napaści w szkicach uczniów

17 września - materiał informacyjny (PDF – 598 kB)

17 września  mija 83 rocznica sowieckiej napaści  na Polskę. Konsekwencją ataku był między innymi zabór Kresów Wschodnich przez ZSRR oraz wywózka wielu Polaków w głąb Związku Sowieckiego. W dzień ten na całym świecie  obchodzony jest  Dzień Sybiraka – święto upamiętniające zesłańców na Syberię. To szczególna rocznica, którą obchodzimy w cieniu obecnej wojny na Ukrainie. Czytaj dalej Rocznica sowieckiej napaści w szkicach uczniów

Uwaga uczniowie klas mechatronicznych technikum i branżowej szkoły i stopnia

01 września ruszył KONKURS  #ruszamniesusza, skierowanym do uczniów klas patronackich firmy KGHM „Kompetentni w branży”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów i lokalnej społeczności na coraz powszechniejsze zjawisko suszy. Uczeń, aby wziąć udział w konkursie musi nagrać maks. 1-minutowy filmik (stories) nt. zjawiska suszy oraz tego, jak oszczędzać wodę i do 16 września wysłać do KGHM. Czytaj dalej Uwaga uczniowie klas mechatronicznych technikum i branżowej szkoły i stopnia

Zebrania dla rodziców uczniów klas 1-wszych i 4-tych

Szanowni Rodzice
Zgodnie z kalendarzem pracy szkoły na nowy rok szkol. 2022/2023  w najbliższą środę tj. 07.09.2022r. o godz. 16.30  odbędą się  pierwsze zebrania dla rodziców uczniów  klas 1-wszych technikum i branżowej szkoły I stopnia.
O godz. 17.00
na spotkania z wychowawcami zapraszamy rodziców uczniów klas 4-tych -maturalnych (technikum po gimnazjum).

Zebrania rozpoczną się powitaniem na hali sportowej przez  Dyrekcję Zespołu Szkół, a następnie wychowawcy poprowadzą spotkania w pracowniach wg  grafiku spotkań.

Na spotkania proszę przyjść bez oznak chorobowych zachowując zalecane środki ostrożności przed zarażeniem się Covid-19 zgodnie z obowiązującą w Zespole Szkół procedurą bezpieczeństwa /do zapoznania się na stronie www szkoły/.

Komunikat Dyrekcji  Zespołu Szkół w Chocianowie

Na stronie www szkoły  w zakładce ,,Plan lekcji” opublikowany został plan zajęć lekcyjnych dla wszystkich oddziałów klasowych obowiązujący od 01.09.2022r. Proszę rodziców i uczniów wszystkich oddziałów o zapoznanie się z nim.

Jednocześnie proszę zapoznać się z zastępstwami na dzień jutrzejszy 02.09.2022r. zawieszonymi wyjątkowo z powodów organizacyjnych na stronie www szkoły. Kolejne zastępstwa będą  rozpisywane wyłącznie w e-dzienniku i wywieszane także w gablocie szkolnej na I piętrze.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem