Profil autora: Krystyna Zborowska

Z wizytą zawodoznawczą w Atlas Copco, w Polkowickiej Podstrefie LSSE.

W poniedziałek 22.05. młodzież klas mechatronicznych  III TA i II TLM  wraz z doradca zawodowym, kierownikiem praktyk oraz nauczycielką przedmiotów zawodowych zwiedziła nową, imponującą siedzibę Firmy Atlas Copco Sp. z o.o. zlokalizowaną w Polkowickiej Podstrefie LSSE. Czytaj dalej Z wizytą zawodoznawczą w Atlas Copco, w Polkowickiej Podstrefie LSSE.

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół

Za nami najważniejsze wydarzenie w całorocznym życiu szkoły – Dzień Otwartych Drzwi Zespołu Szkół oraz Targi Pracy. Szkoła zaprezentowała  ofertę edukacyjną na następny rok szkolny 2017/2018  klasom trzecim Gimnazjów z: Chocianowa, Polkowic, Lubina, Przemkowa, Gromadki.

Czytaj dalej Drzwi Otwarte w Zespole Szkół

Volkswagen Motor Polska w Zespole Szkół – Przemysłowy robot KUKA i akcja RESPEKT

W dniu 06.03.2017r.  w naszej szkole miało miejsce szczególnie ważne w  wydarzenie.   Z okazji uroczystości oficjalnego przekazania przemysłowego robota KUKA dla pracowni mechatronicznej oraz przystąpienia Zespołu Szkół do akcji RESPEKT  szkoła gościła prezesa  Volkswagen Motor Polska w Polkowicach Rainera Schoske wraz z kadrą kierowniczą firmy, która od kilkunastu lat patronuje szkole w kształceniu zawodowym o specjalności mechatronicznej. Czytaj dalej Volkswagen Motor Polska w Zespole Szkół – Przemysłowy robot KUKA i akcja RESPEKT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem