Profil autora: Wojciech Wróbel

Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „True Youth Fiarytale”

W terminie 31.03. – 09.04.2017 grupa trzech uczennic technikum obsługi turystycznej z klasy 3 TT i trzech uczniów technikum mechatronicznego z klasy 3 TB wraz z opiekunem nauczycielem języka angielskiego, panią Agnieszką Muc wzięła udział w międzynarodowej wymianie kulturowo językowej we Francji pod nazwą „True Youth Fiarytale”w ramach projektu Erasmus +.

Czytaj dalej Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „True Youth Fiarytale”

Spotkanie informacyjne w ramach programu Erasmus +

W dniu 31.03.2017r. grupa 4 uczennic klasy IV TT odbyła spotkanie informacyjne do projektu „Młodzież dla Europy – Europa dla Młodzieży” o numerze 2016-1-PL01-KA102-025198 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Czytaj dalej Spotkanie informacyjne w ramach programu Erasmus +

Praktyki w Austrii dla najlepszych 2017

W ramach współpracy polsko-austriackiej koordynowanej ze strony Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli  już po raz czwarty w projekcie praktyk zawodowych pn.  „Praktyki w Austrii dla najlepszych”

Czytaj dalej Praktyki w Austrii dla najlepszych 2017

Zespół Szkół członkiem Ogólnopolskiego Klastra Gastronomicznego

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół w Chocianowie  został członkiem prestiżowej grupy, a tym samym został objęty patronatem Ogólnopolskiego Klastra Środowiskowego Branży Gastronomicznej – ,,Polscy Liderzy Gastronomii”.

Czytaj dalej Zespół Szkół członkiem Ogólnopolskiego Klastra Gastronomicznego

Nowy zawód – Kucharz

Dnia 11 marca 2015 r. w Oberży „Skarbek” nastąpiło uroczyste podpisanie umowy z PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. przez dyrektora Zespołu Szkół w Chocianowie, pana mgr Andrzeja Wojtkowiaka, w ramach której, zostanie utworzona nowa klasa w zasadniczej szkole zawodowej o profilu Kucharz. Klasa została utworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie złożone przez firmę PHU„Lubinpex” Sp. z o.o.

Czytaj dalej Nowy zawód – Kucharz

Trzy lotniska w jeden dzień

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w jednodniowej „lotniczej” wycieczce do Warszawy.

Głównym celem wycieczki było przede wszystkim zapoznanie z procesami związanymi  z odprawa pasażerów na lotnisku, poznanie Portów Lotniczych: Wrocław Starachowice, Warszawa Modlin i okazyjnie Poznań Ławica oraz zwiedzanie głównych zabytków Warszawy takich jak: Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski.

Czytaj dalej Trzy lotniska w jeden dzień

Praktyki w Austrii dla najlepszych, 2016

W ramach współpracy polsko-austriackiej koordynowanej ze strony Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli  już po raz trzeci w projekcie praktyk zawodowych pn. „Praktyki w Austrii dla najlepszych”.

Czytaj dalej Praktyki w Austrii dla najlepszych, 2016

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem