Profil autora: Wojciech Wróbel

Doposażenie pracowni w Zespole Szkół w Chocianowie

Informujemy, ze projekt Nr: RPDS.07.02.01-02-0027/16, „Wzmocnienie potencjału kształcenia zawodowego Zespołu Szkół w Chocianowie poprzez wsparcie nauki zawodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej” został pozytywnie oceniony przez Komisję Oceny Projektów, spełnił bowiem wszystkie kryteria formalne i merytoryczne zawarte w „Kryteriach wyboru projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020” i otrzymał dofinansowanie w kwocie 1990 522,60zł.

Czytaj dalej Doposażenie pracowni w Zespole Szkół w Chocianowie

Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „True Youth Fiarytale”

W terminie 31.03. – 09.04.2017 grupa trzech uczennic technikum obsługi turystycznej z klasy 3 TT i trzech uczniów technikum mechatronicznego z klasy 3 TB wraz z opiekunem nauczycielem języka angielskiego, panią Agnieszką Muc wzięła udział w międzynarodowej wymianie kulturowo językowej we Francji pod nazwą „True Youth Fiarytale”w ramach projektu Erasmus +.

Czytaj dalej Wymiana kulturowo-językowa Erasmus + „True Youth Fiarytale”

Spotkanie informacyjne w ramach programu Erasmus +

W dniu 31.03.2017r. grupa 4 uczennic klasy IV TT odbyła spotkanie informacyjne do projektu „Młodzież dla Europy – Europa dla Młodzieży” o numerze 2016-1-PL01-KA102-025198 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Czytaj dalej Spotkanie informacyjne w ramach programu Erasmus +

Praktyki w Austrii dla najlepszych 2017

W ramach współpracy polsko-austriackiej koordynowanej ze strony Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli  już po raz czwarty w projekcie praktyk zawodowych pn.  „Praktyki w Austrii dla najlepszych”

Czytaj dalej Praktyki w Austrii dla najlepszych 2017

Zespół Szkół członkiem Ogólnopolskiego Klastra Gastronomicznego

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół w Chocianowie  został członkiem prestiżowej grupy, a tym samym został objęty patronatem Ogólnopolskiego Klastra Środowiskowego Branży Gastronomicznej – ,,Polscy Liderzy Gastronomii”.

Czytaj dalej Zespół Szkół członkiem Ogólnopolskiego Klastra Gastronomicznego

Nowy zawód – Kucharz

Dnia 11 marca 2015 r. w Oberży „Skarbek” nastąpiło uroczyste podpisanie umowy z PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. przez dyrektora Zespołu Szkół w Chocianowie, pana mgr Andrzeja Wojtkowiaka, w ramach której, zostanie utworzona nowa klasa w zasadniczej szkole zawodowej o profilu Kucharz. Klasa została utworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie złożone przez firmę PHU„Lubinpex” Sp. z o.o.

Czytaj dalej Nowy zawód – Kucharz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem