Archiwa kategorii
Kategorie

Finał losowania w konkursie na kolor szkolnego breloczka.

W dniu 16 mają 2022r. w Zespole Szkół  odbyło się losowanie zwycięzcy konkursu na kolor  szkolnego breloczka. Losowanie odbyło się w obecności  komisji konkursowej  w składzie: wicedyrektor Krystyna Zborowska, nauczycielki: Jowita Greń – Janas, Małgorzata Światłoń.

Zwycięzcą a jednocześnie szczęśliwym posiadaczem breloczka w wyniku losowania został Zbyszek Maciąg – nasz absolwent technikum mechatronicznego!
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór zielonego breloczka do sekretariatu szkoły! Czytaj dalej Finał losowania w konkursie na kolor szkolnego breloczka.

Zebrania wychowawców z rodzicami

Zebrania z rodzicami dla wszystkich klas odbędą się stacjonarnie w Zespole Szkół w najbliższą środę / 23.03.2022r./ zgodnie z kalendarzem organizacji pracy szkoły na rok szkol. 2021/2022. Początek zebrań z wychowawcami  – godz. 17.00. Spotkania w pracowniach wg harmonogramu przydziału sal przy wejściu do szkoły.

Uwaga! Rodzice uczniów klas 4-tych ! Są to ostatnie zebrania przed wystawieniem ocen rocznych, a tym samym zakończeniem edukacji uczniów klas 4 -tych w Zespole Szkół w Chocianowie.
Serdecznie zapraszamy !

Dyrekcja szkoły

Uczymy się pracować zgodnie z zasadami BHP

Wszelkie warunki wynikające z przepisów BHP sprawiają, że można w pełni funkcjonować w środowisku pracy oraz odpowiednio wypełniać swoje obowiązki. Praktycznie wszędzie obowiązują jakieś zasady. Warto jest je znać, by móc dobrze korzystać ze wszystkiego. Dzięki tej wiedzy i oczywiście stosowaniu się do zasad możemy czuć się bezpiecznie w swoim miejscu pracy. Czytaj dalej Uczymy się pracować zgodnie z zasadami BHP

Szczypiorniści w akcji

Rok Jubileuszu 60 lecia naszej szkoły dobiega już końca … na jego zakończenie odbył się jeszcze jeden sportowy akcent. Tym razem, pod znakiem piłki ręcznej, w szranki stanęli absolwenci szkoły oraz uczniowie. Mecz przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze z wyjątkiem ostatnich 5 minut spotkania kiedy to do głosu doszły … ambicje sportowe graczy. W tym końcowym fragmencie gry rywalizacja rozgorzała na dobre, wynik cały czas oscylował w okolicach remisu a drużyny na zmianę wychodziły na prowadzenie. Ostatecznie większym spokojem wykazali się mniej doświadczeni uczniowie i to oni wyszli zwycięsko z tego spotkania. Po rozegraniu 50 minut meczu to reprezentacja szkoły uzyskała przewagę jednej bramki kończąc spotkanie wynikiem 23 do 22. Czytaj dalej Szczypiorniści w akcji

Zostań żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej

Wczoraj 19.10.2021r. w Zespole Szkół odbyło się spotkanie z przedstawicielami Wojsk Obrony Terytorialnej RP. Spotkanie dla uczniów ostatnich klas zorganizował Powiatowy Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe w Polkowicach we współpracy z doradcą zawodowym i wicedyrektor Krystyną Zborowską. Spotkanie miało charakter informacyjno-rekrutacyjny . Przedstawiciele Jednostki wojskowej z Głogowa pod dowództwem ppor  Tomasza Kuncika zapoznali uczniów z zadaniami i zasadami funkcjonowania tzw. ,, Terytorialsów” – nowego rodzaju służby czynnej zachęcając młodzież pełnoletnią do podjęcia współpracy także atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia oraz możliwością pracy bez rezygnacji z dotychczasowego życia edukacyjnego i dalej zawodowego. Czytaj dalej Zostań żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej

II Tydzień Walki Z Depresją 21-28.02.2021 (Bezpłatnie)

23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją i właśnie ta okazja zainspirowała samorządowców oraz specjalistów z Zagłębia Miedziowego do organizacji „II Tygodnia walki z depresją” patronem przedsięwzięcia jest  KGHM Polska Miedź S.A.

 W ramach ii tygodnia walki z depresją organizowanych jest szereg darmowych skierowana jest dla osób dorosłych/ rodziców oraz dla młodzieży. Czytaj dalej II Tydzień Walki Z Depresją 21-28.02.2021 (Bezpłatnie)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem