Archiwa kategorii

Mechatronicy w Dolnośląskim Klastrze Edukacyjnym

W ramach działań Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego 23 października odbyły się warsztaty kół naukowych połączone z konferencją „Zawodowa Strefa 2017”. Grupa 35 uczniów technikum mechatronicznego wraz z opiekunami aktywnie uczestniczyła w warsztatach i poznawała tajniki działalności kół naukowych Politechniki Wrocławskiej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Czytaj dalej Mechatronicy w Dolnośląskim Klastrze Edukacyjnym

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+

Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu do Walencji odbędzie się w dniu 19.06.2017r. o godz. 16.00 dla rodziców i uczniów klas technikum mechatronicznego wyjeżdżających na staż w terminie 01.09.2017r. 

Spotkanie odbędzie się w klasie 215.

Czytaj dalej INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+

IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy Nas Przyroda” w Przemkowie

05.06.2017 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Amazonka” odbyło się IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy nas przyroda”. Organizatorem przedsięwzięcia była Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy i 1-13 Hufiec Pracy w Przemkowie, przy współpracy z Legnickim oddziałem Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu oraz Polskim Związkiem Wędkarskim – Zarządem Okręgu Legnickiego tj. Kołem nr 30 w Przemkowie. Czytaj dalej IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy Nas Przyroda” w Przemkowie

Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

W dniach 29 – 30 maja 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Aktywna turystyka w zgodzie z naturą. Rajd rowerowy”. Zajęcie prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program dofinansowany przez Powiat Polkowicki. Warsztaty wsparte merytorycznie i finansowo przez Nadleśnictwo Złotoryja. W warsztacie udział wzięło dwudziestu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TA. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.
Czytaj dalej Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

Sukcesy polonistyczne uczniów ZS w Chocianowie

W XIII Powiatowym Konkursie Poprawności Językowej „Licz się ze słowami” pierwsze miejsce, po raz trzeci zajął Dominik Róg z klasy 3 TA. Trzecie miejsce w tym samym konkursie zajęli:  Kinga Ryglicka z klasy I TT i  Damian  Kosz z klasy II TLM.

To nie koniec sukcesów!

W Dyktandzie Powiatowym „Gżegżułka w trzcinie” trzecie miejsce zajęła Aleksandra Czajkowska z klasy III TTL.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem