Archiwa kategorii

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+

Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu do Walencji odbędzie się w dniu 19.06.2017r. o godz. 16.00 dla rodziców i uczniów klas technikum mechatronicznego wyjeżdżających na staż w terminie 01.09.2017r. 

Spotkanie odbędzie się w klasie 215.

Czytaj dalej INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+

IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy Nas Przyroda” w Przemkowie

05.06.2017 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Amazonka” odbyło się IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy nas przyroda”. Organizatorem przedsięwzięcia była Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy i 1-13 Hufiec Pracy w Przemkowie, przy współpracy z Legnickim oddziałem Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych we Wrocławiu oraz Polskim Związkiem Wędkarskim – Zarządem Okręgu Legnickiego tj. Kołem nr 30 w Przemkowie. Czytaj dalej IV Wojewódzkie Spotkanie Młodzieży OHP „Łączy Nas Przyroda” w Przemkowie

Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

W dniach 29 – 30 maja 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Aktywna turystyka w zgodzie z naturą. Rajd rowerowy”. Zajęcie prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program dofinansowany przez Powiat Polkowicki. Warsztaty wsparte merytorycznie i finansowo przez Nadleśnictwo Złotoryja. W warsztacie udział wzięło dwudziestu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TA. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.
Czytaj dalej Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – Rajd rowerowy

Sukcesy polonistyczne uczniów ZS w Chocianowie

W XIII Powiatowym Konkursie Poprawności Językowej „Licz się ze słowami” pierwsze miejsce, po raz trzeci zajął Dominik Róg z klasy 3 TA. Trzecie miejsce w tym samym konkursie zajęli:  Kinga Ryglicka z klasy I TT i  Damian  Kosz z klasy II TLM.

To nie koniec sukcesów!

W Dyktandzie Powiatowym „Gżegżułka w trzcinie” trzecie miejsce zajęła Aleksandra Czajkowska z klasy III TTL.

 

Z wizytą zawodoznawczą w Atlas Copco, w Polkowickiej Podstrefie LSSE.

W poniedziałek 22.05. młodzież klas mechatronicznych  III TA i II TLM  wraz z doradca zawodowym, kierownikiem praktyk oraz nauczycielką przedmiotów zawodowych zwiedziła nową, imponującą siedzibę Firmy Atlas Copco Sp. z o.o. zlokalizowaną w Polkowickiej Podstrefie LSSE. Czytaj dalej Z wizytą zawodoznawczą w Atlas Copco, w Polkowickiej Podstrefie LSSE.

Dzień Różnorodności w Volksagen Motor Polska Polkowice

Dnia 25 maja uczniowie z Zespołu Szkół z Chocianowa brali udział w uroczystym Dniu Różnorodności w Volkswagen Motor Polska w Polkowicach. Mieli możliwość poznać znaczenie wartości w naszym życiu oraz wyrażać je poprzez taniec wraz z zaproszonymi gośćmi : Rafałem Maserakiem i Anną Głogowską znanych z telewizyjnego show „Taniec z gwiazdami”. Uczniowie naszej szkoły reprezentowali stanowiska z wartościami, przy których pracownicy VW mogli wyrazić swoje zdanie. Dzień przebiegł w miłej  atmosferze pełnej dobrego humoru i zabawy.

Czytaj dalej Dzień Różnorodności w Volksagen Motor Polska Polkowice

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+

Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu do Sewilli odbędzie się w dniu 24.05.2017r. o godz. 16.00 dla rodziców i uczniów klas technikum obsługi turystycznej wyjeżdżających na staż w terminie 03.09.2017r.

Spotkanie odbędzie się w klasie 215. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a także tych rodziców i uczniów, którzy znajdują się na liście rezerwowej.

Koordynator projektu Małgorzata Tarasiuk

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem