16 grudnia 2017 roku odbyła się XIII edycja Chocianowskiego Festiwalu Futsalu. Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół w Chocianowie oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Zawody rozpoczęły się od zmagań prowadzonych w ramach Młodzieżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Do rozgrywek przystąpiły trzy drużyny, które toczyły swoje zmagania systemem każdy z każdym. Wyniki szczegółowe. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna BEZ NAZWY przed BYKU TEAM i LIGĄ INWALIDZKĄ.

W godzinach popołudniowych rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej Instytucji i Zakładów Pracy. W tym turnieju rywalizowały cztery drużyny. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Wyniki szczegółowe. Najlepszymi w tej rywalizacji okazali się zawodnicy GUHRING POLKOWICE, drugie miejsce przypadło drużynie KLUBU OLIMPIJCZYKA ZESPOŁU SZKÓŁ W CHOCIANOWIE, na trzecim miejscu uplasowali się OLD BOYS STAL CHOCIANÓW, natomiast drużyna CHOFUM CHOCIANÓW zajęła miejsce czwarte.

Zawody sędziowali panowie: Jarosław Mołodyński, Antoni Krystek, Bogdan Kałuża, Piotr Kusak.

 

 

Piotr Machoń