Listy na Część Pisemną i Praktyczną Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe – Kwalifikacja E.03 Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych.

Część pisemna

08.01.2015r. (czwartek), godzina 10:00.

Część praktyczna

Na egzamin uczniowie wchodzą pół godziny przed rozpoczęciem czyli 8:30 i 14:30.

02.02.2015 r.

Technik mechatronik 311410

I zmiana

Godzina 9:00.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Burdzy III TA
Dawid Stanisław Czerwiwiec III TA
Bartosz Piotr Durkacz III TA
Tomasz Kazimierz Fałat III TA
Kacper Filip Fąfara III TA
Krystian Daniel Karawacki III TA
II zmiana

Godzina 15:00.

Imię i nazwisko Klasa
Kamil Konrad Klubek III TA
Sebastian Dominik Konieczyński III TA
Łukasz Józef Kulesza III TA
Maciej Łabędzki III TA
Marcin Kacper Matwiejów III TA
Piotr Jerzy Michoń III TA

03.02.2015 r.

Technik mechatronik 311410

I zmiana

Godzina 9:00.

Imię i nazwisko Klasa
Maciej Mielniczuk III TA
Maciej Pokora III TA
Kamil Potocki III TA
Mateusz Przybył III TA
Konrad Andrzej Psonak III TA
Szczepan Maria Szydełko III TA
II zmiana

Godzina 15:00.

Imię i nazwisko Klasa
Dawid Tarasiuk III TA
Kamil Marcin Wiercioch III TA
Dawid Artur Witek III TA
Piotr Łukasz Wróbel III TA
Piotr Konrad Wyskida III TA
Mateusz Paweł Zbierzak III TA

04.02.2015 r.

Technik mechatronik 311410

I zmiana

Godzina 9:00.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Żelem III TA
Rafał Krzysztof Bakalarczyk III TB
Krystian Burda III TB
Krzysztof Ireneusz Grzeszczak III TB
Jakub Dawid Kopieniak III TB
Hubert Maciejewicz III TB
II zmiana

Godzina 15:00.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Jordan Majewski III TB
Michał Matynia III TB
Krzysztof Jacek Mazur III TB
Adrian Orłowski III TB
Jakub Krzysztof Pietroń III TB
Marcin Piotrowski III TB

05.02.2015 r.

Technik mechatronik 311410

I zmiana

Godzina 9:00.

Imię i nazwisko Klasa
Krzysztof Arkadiusz Piórkowski III TB
Piotr Tadeusz Potyszka III TB
Łukasz Piotr Rutkowski III TB
Grzegorz Ryl III TB
Maciej Adam Sas III TB
Łukasz Smętek III TB

Technik mechatronik 311410 i Monter mechatronik 742114

II zmiana

Godzina 15:00.

Imię i nazwisko Klasa
Mateusz Karol Szarkowicz III TB
Łukasz Dariusz Żelem III TB
Paweł Antoni Baryluk III A
Kamil Domański III A
Kuba Rafał Konieczny III A
Przemysław Wojciech Kowalski III A

06.02.2015 r.

Monter mechatronik 742114

I zmiana

Godzina 9:00.

Imię i nazwisko Klasa
Daniel Szymon Kurczak III A
Dominik Mielczarek III A
Łukasz Stefanko III A
Mateusz Zdzisław Stopa III A
Arkadiusz Tomasz Tarasiewicz III A