Category Archives
Kategorie

Grupowe ubezpieczenie  NNW uczniów Zespołu Szkół w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Rodzice
Na bieżący rok szkolny Rada Rodziców dokonała wyboru oferty ubezpieczenia grupowego NNW uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie. Ubezpieczycielem zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Wiener.
Nr polisy: PWC 113371
Składka ubezpieczeniowa ubezpieczenia na cały rok szkolny dla 1 ucznia wynosi 55 zł. Jeśli do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko w rodzinie, składka drugiego i następnego dziecka wynosi 55%  kwoty przypadającej na 1 ucznia.
Agentem Towarzystwa pośredniczącym do kontaktu z klientem w przypadku zgłaszania szkody jest pani Wanda Kędzierska, prowadząca działalność przy ul. Ratuszowa 7,  tel. kontaktowy : 607 241 459.
Termin wpłaty do 20.10.2022r. (wpłaty do  wychowawców klas). W zakresie ubezpieczenia jednorazowej składki wchodzą świadczenia podstawowe oraz świadczenia dodatkowe podane w poniższym pliku.

Wiener Vienna Insurance Group - świadczenia podstawowe i dodatkowe (PDF – 2 MB)

Zebrania dla rodziców uczniów klas 1-wszych i 4-tych

Szanowni Rodzice
Zgodnie z kalendarzem pracy szkoły na nowy rok szkol. 2022/2023  w najbliższą środę tj. 07.09.2022r. o godz. 16.30  odbędą się  pierwsze zebrania dla rodziców uczniów  klas 1-wszych technikum i branżowej szkoły I stopnia.
O godz. 17.00
na spotkania z wychowawcami zapraszamy rodziców uczniów klas 4-tych -maturalnych (technikum po gimnazjum).

Zebrania rozpoczną się powitaniem na hali sportowej przez  Dyrekcję Zespołu Szkół, a następnie wychowawcy poprowadzą spotkania w pracowniach wg  grafiku spotkań.

Na spotkania proszę przyjść bez oznak chorobowych zachowując zalecane środki ostrożności przed zarażeniem się Covid-19 zgodnie z obowiązującą w Zespole Szkół procedurą bezpieczeństwa /do zapoznania się na stronie www szkoły/.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022-23

Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2021/2022

Dodatkowe informacje od ubezpieczyciela grupowego ubezpieczenia uczniów Zespołu Szkół w formie 3 dokumentów do pobrania:

Nr polisy szkoły to:  PWB 919331

Agentem pośredniczącym do kontaktu ze zgłaszającym szkodę klientem towarzystwa ubezpieczeniowego Wiener jest pani Wanda Kędzierska, prowadząca działalność przy ul. Kolejowa 12, w Chocianowie, tel. kontaktowy : 607 241 459

Warunki ubezpieczenia na rok szkol.2021/2022

Na  br rok szkolny Rada Rodziców podjęła decyzję o przyjęciu oferty ubezpieczenia grupowego dla uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie Towarzystwa Ubezpieczeniowego Viener. W zakresie jednorazowej składki w wys. 57 zł wchodzą następujące świadczenia podstawowe:


Składkę na ubezpieczenie dziecka od NNW proszę wpłacać wychowawcy do 24.09.2021r.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

Szanowni Państwo!

1 września rozpoczął się rok szkolny 2020/2021. Rok wyjątkowo trudny, stojący bowiem pod znakiem bezprecedensowego wyzwania jakim są zmagania z pandemią koronawirusa. Wróciliśmy do nauczania stacjonarnego, które jest bardziej efektywne, służy uspołecznieniu dzieci i młodzieży, zabezpiecza przed negatywnymi skutkami długotrwałej izolacji. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom większości społeczeństwa, o czym bezspornie zaświadczają sondaże opinii publicznej. Postępujemy jak wiele innych krajów na świecie
i ogół państw Unii Europejskiej. Continue reading List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem