Listy na Etap Pisemny i Etap Praktyczny Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe odbywające się w czerwcu i lipcu 2015 roku.

Etap pisemny

22.06.2015r. (poniedziałek)

Godz. 10:00

Czas trwania 60 minut.

Łącznie 84 osoby:

  • Technik logistyk 333107  (II TL)
    -> Kwalifikacja A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (28 osób).
  • Technik obsługi turystycznej  422103  (IIITT)
    -> Kwalifikacja T.13 Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych (28 osób).
  • Technik mechatronik 311410 (III TA, III TB) poprawki,
    Monter mechatronik 742114 (III A) poprawki
    -> Kwalifikacja E.03 Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych (21 osób).
  • Sprzedawca 522301
    -> Kwalifikacja A.18 Prowadzenie sprzedaży (7 osób).

Godz. 12:00

Czas trwania 60 minut.

Łącznie 68 osób:

  • Monter mechatronik 742114 (III A)
    -> Kwalifikacja E.04 Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych (9 osób).
  • Technik mechatronik 311410 (III TA, III TB)
    -> Kwalifikacja E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych (44 osoby).
  • Technik logistyk 333107 (III TTL)
    -> Kwalifikacja A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (15 osób).

Etap praktyczny

Technik logistyk

23.06.2015r. (wtorek)

Godz. 9:00

333107, „d” III TL.

Czas trwania 120 minut.

Kwalifikacja A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (15 osób).

Godz. 13:00

333107, „d” II TL.

Czas trwania 120 minut.

Kwalifikacja A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (33 osoby).

Technik obsługi turystycznej

422103, „d” III TT.

23.06.2015r. (wtorek), godz. 9:00. Czas trwania 150 minut.

Kwalifikacja T.13 Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych (28 osób).

Technik mechatronik

Kwalifikacja E.04 Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Monter mechatronik 742114.

29.06.2015r. (poniedziałek)

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Paweł Antoni Baryluk III A
Kamil Domański III A
Kuba Rafał Konieczny III A
Przemysław Wojciech Kowalski III A
Daniel Szymon Kurczak III A
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Dominik Mielczarek III A
Łukasz Stefanko III A
Mateusz Zdzisław Stopa III A
Arkadiusz Tomasz Tarasiewicz III A

Kwalifikacja E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Technik mechatronik 311410.

30.06.2015r

Wtorek.

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Burdzy III TA
Dawid Stanisław Czerwiwiec III TA
Bartosz Piotr Durkacz III TA
Tomasz Kazimierz Fałat III TA
Kacper Filip Fąfara III TA
Krystian Daniel Karawacki III TA
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Kamil Konrad Klubek III TA
Sebastian Dominik Konieczyński III TA
Łukasz Józef Kulesza III TA
Maciej Łabędzki III TA
Marcin Kacper Matwiejów III TA
Piotr Jerzy Michoń III TA
01.07.2015r

Środa.

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Maciej Mielniczuk III TA
Maciej Pokora III TA
Kamil Potocki III TA
Mateusz Przybył III TA
Konrad Andrzej Psonak III TA
Szczepan Maria Szydełko III TA
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Dawid Tarasiuk III TA
Kamil Marcin Wiercioch III TA
Dawid Artur Witek III TA
Piotr Łukasz Wróbel III TA
Piotr Konrad Wyskida III TA
Mateusz Paweł Zbierzak III TA
02.07.2015r

Czwartek.

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Żelem III TA
Rafał Krzysztof Bakalarczyk III TB
Krystian Burda  III TB
Krzysztof Ireneusz Grzeszczak  III TB
Jakub Dawid Kopieniak  III TB
Hubert Maciejewicz  III TB
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Patryk Jordan Majewski III TB
Michał Matynia  III TB
Krzysztof Jacek Mazur  III TB
Adrian Orłowski  III TB
Jakub Krzysztof Pietroń III TB
Marcin Piotrowski  III TB
03.07.2015r

Piątek.

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Krzysztof Arkadiusz Piórkowski III TB
Piotr Tadeusz Potyszka III TB
Łukasz Piotr Rutkowski  III TB
Grzegorz Ryl  III TB
Maciej Adam Sas  III TB
Łukasz Smętek  III TB
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Mateusz Karol Szarkowicz III TB
Łukasz Dariusz Żelem  III TB