PROJEKT MOBILNOŚCI EDUKACYJNEJ 2023
„Europejski system szkolenia zawodowego dla dolnośląskiego rzemiosła”
Patronat KGHM
Rozwiń skrzydła w Brose Sitech
Zawodowo kształcimy mechatroników!
Listy na Etap Pisemny i Etap Praktyczny Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe odbywające się w czerwcu 2015 roku.
15.06.2015r. (poniedziałek), godz. 12:00.
Klasy IV TA, IV TB, IV TL, IV TT, ZSZ – 104 osoby:
IV TL – (17 osób).
16.06.2015r. (wtorek), godz. 9:00.
341 [05] – 31 osób IV TT.
17.06.2015r. (środa), godz. 9:00.
341 [03] – 2 osoby.
17.06.2015r. (środa), godz. 9:00.
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Konrad Czekajło | IV TA |
Michał Długokencki | IV TA |
Kamil Dziura | IV TA |
Dawid Gabinet | IV TA |
Krystian Kaśków | IV TA |
Damian Kołodziej | IV TA |
Paweł Krowiak | IV TA |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Paweł Kyć | IV TA |
Krystian Lisowski | IV TA |
Bożydar Łasisz | IV TA |
Konrad Orłowski | IV TA |
Marcin Pawlak | IV TA |
Mateusz Piec | IV TA |
Wojciech Piskorz | IV TA |
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Łukasz Piwowar | IV TA |
Dawid Rolak | IV TA |
Piotr Skraba | IV TA |
Patryk Stempkowski | IV TA |
Damian Sykuła | IV TA |
Kacper Szczepański | IV TA |
Patryk Tkaczyk | IV TA |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Amadeusz Tuszkiewicz | IV TA |
Dawid Wroński | IV TA |
Bartłomiej Żerebecki | IV TA |
Krzysztof Grotnik | IV TB |
Rafał Jakubiszyn | IV TB |
Emil Janik | IV TB |
Maciej Jędrzejczyk | IV TB |
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Mateusz Kałuża | IV TB |
Bartłomiej Kamiński | IV TB |
Łukasz Kamiński | IV TB |
Kamil Kasiński | IV TB |
Tomasz Krzyżanowski | IV TB |
Mateusz Maciąg | IV TB |
Krzysztof Niemiec | IV TB |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Daniel Okulowski | IV TB |
Andrzej Rutkowski | IV TB |
Marcin Rykowski | IV TB |
Emil Szklarz | IV TB |
Szymon Szymik | IV TB |
Jakub Świstuń | IV TB |
Kamil Wiencek | IV TB |
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Szymon Wołczak | IV TB |
Andrzej Woźniewicz | IV TB |
Dariusz Biłas | |
Łukasz Młodzik | |
Rafał Patrzałek | |
Marcin Wilanowski |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Mikołaj Dwernicki | |
Tomasz Hnatyszak | |
Sebastian Jankun | |
Michał Komorowski | |
Rafał Łabanowicz | |
Patryk Pawłowski | |
Mateusz Szymański |