13 lutego 2018 roku nasza szkoła była organizatorem etapu powiatowego rozgrywek piłki ręcznej. Zawody zorganizowano w ramach ogólnopolskiej licealiady młodzieży szkolnej prowadzonej przez Szkolny Związek Sportowy.
Rywalizację rozpoczęły dziewczęta. W tej kategorii najlepsze okazały się zawodniczki z Polkowic, które pokonały nasze reprezentantki.
W rywalizacji chłopców najlepsi okazali się nasi zawodnicy, którzy okazali się lepsi zarówno od drużyny z Przemkowa jak i z Polkowic. Tym samym nasza reprezentacja wywalczyła awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Wyniki zawodów.

Dziewczęta:

  • Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach   2:4 (0:2)

Chłopcy:

  • Zespół Szkół w Przemkowie – Zespół Szkół w Chocianowie   2:13 (2:4)
  • Zespół Szkół w Polkowicach – Zespół Szkół w Polkowicach   7:12 (5:8)
  • Zespół Szkół w Przemkowie – Zespół Szkół w Polkowicach   8:6 (3:2)

Nasze drużyny zagrały w składach.

  • Dziewczęta:
    Agata Potyszka, Oliwia Samborska, Patrycja Baran, Daria Zazula, Paulina Bezrąk, Anna Mydłowska, Joanna Dryja, Klaudia Grech, Natalia Frankowska, Agata Prus, Katarzyna Nieroda, Natalia Czajkowska, Natalia Lewieniec.
  • Chłopcy:
    Maciej Hałabura, Igor Kasperski, Szymon Miłek, Mateusz Korbut, Adrian Urban, Paweł Oskroba, Jakub Mazurek, Kacper Strózik, Jakub Szydełko, Kacper Michaliszyn, Wojciech Durkacz, Kacper Makarowski, Karol Wójcik, Patryk Ostrowski, Maciej Hruszowiec.