9 lutego 2017 roku w naszej szkole przeprowadzono etap powiatowy międzyszkolnych rozgrywek piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych.

Naszym drużynom wiodło się różnie. Dziewczęta nie sprostały koleżankom z Polkowic przegrywając spotkanie wynikiem 2 do 6 (1:4). Zdecydowanie lepiej wypadła nasza męska ekipa. W pierwszym meczu zdecydowanie wygrali z reprezentantami Przemkowa 17 do 2, a w kolejnym spotkaniu okazali się lepsi od zawodników z Polkowic, wygrywając ten mecz 8 do 5. W spotkaniu Polkowic z Przemkowem, lepsi okazali się ci pierwsi (10:4).

Drużyna chłopców awansowała do kolejnego szczebla rozgrywek międzyszkolnych.

Nasze drużyny zagrały w składach:

Dziewczęta – Weronika Iglicka, Jagoda Appel, Agata Potyszka, Oliwia Samborska, Agata Kalinowska, Joanna Dryja, Klaudia Grech, Natalia Czajkowska, Patrycja Baran, Paulina Bezrąk, Anna Mydłowska.

Chłopcy – Paweł Świarzko, Bartosz Wierzbicki, Maciej Cieślak, Wojciech Janik, Szymon Miłek, Igor Kasperski, Szymon Biziorek, Maciej Hałabura, Mateusz Leszki, Kacper Michaliszyn, Wojciech Michalski, Jakub Szydełko, Jakub Tarczyło, Adrian Urban.