Praca dla elektromechanika – nowa oferta w Biurze Karier

Rozpocznij karierę.
RONALGROUP – lider w branży felg ze stopu metali lekkich poszukuje zmotywowanej osoby na stanowisko:  ELEKTROMECHANIK.

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w dziesięciu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.
Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:  ELEKTROMECHANIK

ronal

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw elektrycznych i spalinowych wózków widłowych
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego

Twój profil:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania wózków widłowych
  • Wskazane uprawnienia UDT do konserwacji wózków widłowych

Czego możesz od nas oczekiwać:

  • Stabilnej pracy w międzynarodowym koncernie
  • Atrakcyjnego wynagrodzenia , adekwatnego do posiadanych kompetencji
  • Pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze

Czy chcesz współtworzyć sukces RONAL GROUP?

Jeśli tak, prosimy o przesłanie nam swojej aplikacji, najlepiej drogą mailową. jobs.pl@ronalgroup.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Ronal Polska Sp. z o.o. oraz podmioty z nią współpracujące w zakresie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

RONAL Polska Sp. z o.o.
Adres: 58-306 Wałbrzych, ul. Wrocławska 95
Telefon: +48/713 810 606
jobs.pl@ronalgroup.com
www.ronalgroup.

ronal-stp