Praca dla elektromechanika – VOSS

Zakład produkcyjny w legnickiej strefie ekonomicznej

Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 2200 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

Główne obowiązki i odpowiedzialności:

  • Naprawa i konserwacja automatycznych i pół automatycznych urządzeń w Dziale Montażu
  • Szkolenie operatorów maszyn w zakresie napraw i konserwacji maszyn
  • Zapewnienie części zamiennych
  • Przeprowadzanie technicznych optymalizacji i analiz błędów występujących w maszynach
  • Kontrola urządzeń istotnych pod względem zapewnienia jakości
  • Odpowiedzialność za porządek i czystość (5S) w obszarze Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze mechatroniki
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Znajomość programowania (SPS) mile widziana
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań w Dziale Personalnym lub przesyłanie podań na adres mailowy: rekrutacja@pl.voss.net

Justyna Lubach
Training and Recruitment Specialist
Human Resources Department (VAP-HR)
VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

Nowa Wieś Legnicka 101
PL-59-241 Legnickie Pole

Phone:     +48 76 7241 530
E-Mail:      justyna.lubach@voss.net
Internet:  http:/www.voss.de