Archiwa kategorii

Lokalne szlaki turystyczne. Rajd rowerowy – 09.2017

W dniach 7 – 8 września 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Aktywna turystyka w zgodzie z naturą. Rajd rowerowy”. Wzięło w nich udział  dziewiętnastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TA. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego. Zajęcia zrealizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program dofinansowany przez Powiat Polkowicki. Warsztat wsparty merytorycznie i finansowo przez Nadleśnictwo Złotoryja.

Czytaj dalej Lokalne szlaki turystyczne. Rajd rowerowy – 09.2017

Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego – 2017

Dnia 14 czerwca 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego”, realizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program współfinansowany przez Powiat Polkowicki. W warsztatach udział wzięło piętnastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2TA. Czytaj dalej Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego – 2017

Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich

W dniu 12 maja 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich”, zajęcia realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017, przeprowadzone dzięki wsparciu merytorycznemu i finansowemu Nadleśnictwa Chocianów. W warsztacie udział wzięło siedemnaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TT. Czytaj dalej Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich

Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego

W dniach 19 – 21 kwietnia 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego”. Działanie realizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017, współfinansowane przez Powiat Polkowicki.

Czytaj dalej Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego

Sadziliśmy drzewa – Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich

W dniu 24 kwietnia 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich”. Działanie prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017, zrealizowane dzięki merytorycznemu i finansowemu wsparciu Nadleśnictwa Chocianów. W warsztatach udział wzięło 26 uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klas 1 A i 3 TTL.

Czytaj dalej Sadziliśmy drzewa – Ochrona środowiska naturalnego lasów chocianowskich

Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów

29 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Chocianowie odbył się warsztat edukacji ekologicznej pn. „Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów”. Działanie dofinansowane przez Powiat Polkowicki, prowadzone w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017.

Czytaj dalej Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów

Finał szkolnej akcji zbierania surowców wtórnych – marzec 2017

Harmonogram zbiórki surowców:

 W dniach od 6 do 27 marca, w godzinach 14.00 – 17.00, klasy przynoszą do magazynu w hali sportowej surowce: aluminium, zużyte baterie, zużyte akumulatory, plastikowe zakrętki, zużyte kartridże i tonery, zużyte telefony komórkowe, płyty CD.

Czytaj dalej Finał szkolnej akcji zbierania surowców wtórnych – marzec 2017

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem