Category Archives
Kategorie

Logistycy na podium

Trzyosobowy zespół uczennic w składzie: Agata Górak, Joanna Durkacz i Karolina Łopuszyńska kształcących się w klasie drugiej Technikum Logistycznego, wziął udział w konkursie organizowanego przez DCIZiDN  Wałbrzych pt. „Najlepsi Uczniowie w Zawodzie w Roku 2015”.

Continue reading Logistycy na podium

Konkurs „Mistrz w zawodzie” – sprawozdanie

Trzyosobowy zespół uczniów w składzie: Wojciech Piskorz, Kacper Szczepański oraz Bartłomiej Żerebecki z klasy IV TA kształcących się w Technikum Mechatronicznym w zawodzie technik mechatronik, wziął udział w  konkursie organizowanego przez DCIZiDN  Wałbrzych pt. „Najlepsi Uczniowie w Zawodzie w Roku 2015” realizowanego w ramach projektu systemowego pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet IX, Działanie 9.2).

Continue reading Konkurs „Mistrz w zawodzie” – sprawozdanie

Sukces naszych Fryzjerek

3-osobowy zespół uczennic: Patrycja Nowicka, Dagmara Turijew z klasy III B oraz Małgorzata Woźniak z klasy II B, kształcących się w Zasadniczej Szkole Zawodowej w zawodzie fryzjer wziął udział w  konkursie organizowanego przez DCIZiDN  Wałbrzych pt. Najlepsi Uczniowie w Zawodzie w Roku 2015″ realizowanego w ramach projektu systemowego pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet IX, Działanie 9.2).

Continue reading Sukces naszych Fryzjerek

Kurs kierowcy wózka jezdniowego, 2014

W ramach realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” piętnastoosobowa grupa uczniów technikum logistycznego, mechatronicznego i zasadniczej szkoły zawodowej ukończyła 67 godzinny kurs kierowcy wózka jezdniowego z napędem silnikowym z uprawnieniami na bezpieczną wymianę butli gazowych (18 lat). Udział w kursie mogły brać jedynie osoby pełnoletnie.

Continue reading Kurs kierowcy wózka jezdniowego, 2014

Logistycy na warsztatach w MWSLiT we Wrocławiu, 2014

Baner: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Dnia 18 listopada 2014 piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczyła w zajęciach praktycznych przeprowadzonych w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” zorganizowanych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Continue reading Logistycy na warsztatach w MWSLiT we Wrocławiu, 2014

InnoTrans Berlin 2014

Dnia 26 września 2014 roku trzydziestoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego i Mechatronicznego Zespołu Szkół w Chocianowie uczestniczyła w największych na świecie targach poświęconych przede wszystkim transportowi szynowemu. Udział w targach był możliwy dzięki realizacji przez Zespół Szkół w Chocianowie projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Continue reading InnoTrans Berlin 2014

Kurs „Animator Czasu Wolnego”, 2014

Baner: Kurs Animator Czasu Wolnego

W dniach 20.01. – 23.01.2014r. piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Obsługi Turystycznej ukończyła w ramach realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” 20 godzinny kurs Animatora Czasu Wolnego.

Continue reading Kurs „Animator Czasu Wolnego”, 2014

Kurs magazyniera 2013

W grudniu 2013 roku po raz kolejny piętnastoosobowa grupa uczniów technikum logistycznego i technikum handlowego ukończyła w ramach realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” 35 godzinny kurs magazyniera.

Continue reading Kurs magazyniera 2013

Turyści na Targach w Lipsku

W dniu 20.11.2013 uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku” odbyli wycieczkę zawodoznawczą na Międzynarodowe Targi Turystki i Caravaningu w Lipsku.

Continue reading Turyści na Targach w Lipsku

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem