W dniach od 21.05.2018r.  do 23.05.2018r.  42 osobowa grupa uczniów   z Zespołu Szkół w Chocianowie wraz z opiekunami p. Beatą Rolską, p. Edytą Wróblewską- Lis  i p. Wojciechem Wróblem uczestniczyła w trzydniowej  wycieczce szkolnej.   W pierwszym dniu zaplanowano wizytę w Energlandii.  Park rozrywki  w Zatorze dostarczył moc emocji i wrażeń . Korzystaliśmy do woli z  różnych atrakcji ( ekstremalne kolejki, karuzele, zjeżdżalnie). W tym dniu byliśmy również w  historycznej Kopalni Soli w Wieliczce( wpisanej na listę zabytków UNESCO).

W drugim  dniu   po śniadaniu  wybraliśmy się z przewodnikiem w góry, by podziwiać przy pięknej pogodzie  widoki na Tatry i Beskidy. Spacer po Zakopanem, zdjęcia  z owieczką i misiem oraz inne zabawne chwile  wypełniły nam czas do wieczora. Po intensywnej i wyczerpującej wędrówce wielką przyjemnością i relaksem była wieczorna kąpiel w „Gorącym Potoku” w Szaflarach. Jest to kompleks kilkunastu basenów z naturalną wodą termalną wyposażony w fontanny, wodotryski, masaże wodne, zjeżdżalnie oraz sauny.  Trzeciego  dnia po śniadaniu trzeba już było niestety wracać.  W drodze powrotnej zaplanowaliśmy jeszcze zwiedzanie Krakowa i wizytę w Parku Trampolin.

Na pożegnanie usłyszeliśmy od uczniów pytania: Kiedy  pojedziemy na podobną wycieczkę?  Dokąd organizujemy następny wyjazd? Itp. Czy może być lepsza puenta?

Zapraszamy za rok!

organizatorzy