Archiwa kategorii

Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

Osiemnastoosobowa grupa Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wzięła udział w Ceremonii Otwarcia 10. Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games Wrocław 2017. Jest to impreza sportowa rozgrywana co cztery lata (rok po Igrzyskach Olimpijskich) a rywalizacja toczy się w nieolimpijskich dyscyplinach sportowych.

Czytaj dalej Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Dwudziestoosobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, w skład której weszli uczniowie wszystkich chocianowskich szkół (Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zespołu Szkół), wzięła udział w VII Pikniku Olimpijskim Wrocławia i Dolnego Śląska, który odbył się 11 czerwca 2017 roku na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów  Konnych Partynice. Czytaj dalej VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Dolnośląski Dzień Olimpijczyka

Na zaproszenie Prezesa Regionalnej Rady Olimpijskiej we Wrocławiu oraz Prezydenta Miasta Legnicy dwudziestodwuosobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wzięła udział w uroczystych obchodach Dolnośląskiego Dnia Olimpijczyka.

Czytaj dalej Dolnośląski Dzień Olimpijczyka

VIII Biegowe Grand Prix Zagłębia Mmiedziowego – etap nr III – Chocianów, 07.01.2017r.

Zespół Szkół w Chocianowie, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza „Zdyszaaani” Chocianów byli gospodarzami trzeciego etapu VIII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, którego głównym organizatorem jest Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Całość Grand Prix stanowi dziesięć biegów rozgrywanych w miejscowościach: Pielgrzymka, Prząśnik, Chocianów, Iwiny, Nowa Sól, Kwiatkowice, Złotoryja, Ścinawa, Legnica, Lubin.

Czytaj dalej VIII Biegowe Grand Prix Zagłębia Mmiedziowego – etap nr III – Chocianów, 07.01.2017r.

XII Chocianowski Festiwal Futsalu

Jedenaście drużyn przystąpiło do rywalizacji w ramach XII Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki Marek Tramś. Zawody zorganizował Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie a rozegrano je w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie w dniu 10 grudnia 2016.

Czytaj dalej XII Chocianowski Festiwal Futsalu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem