Archiwa kategorii

Za nami kolejny Dzień Olimpijczyka Szkoły

Do historii przeszedł już kolejny, XVI, Dzień Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, któremu patronował Starosta Polkowicki pan Marek Tramś oraz Regionalna Rada Olimpijska we Wrocławiu.

Czytaj dalej Za nami kolejny Dzień Olimpijczyka Szkoły

Złoto Kusego – Sprawozdanie

„ZŁOTO KUSEGO”
Stadion Sportowy w Chocianowie, 29.07.2017r, godz. 12.00

 W 85 rocznicę historycznego wyczynu Janusza „Kusego” Kusocińskiego, którym było zdobycie Mistrzostwa Olimpijskiego (Los Angeles, 31.08.1932r.) w biegu na 10 000 m. zwycięstwa w wielkim stylu popartego dodatkowo rekordem olimpijskim (30:11,4), Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza „Zdyszaaani” Chocianów zorganizowali szóstą edycję biegu pod nazwą „Złoto Kusego”.

Czytaj dalej Złoto Kusego – Sprawozdanie

Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

Osiemnastoosobowa grupa Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wzięła udział w Ceremonii Otwarcia 10. Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games Wrocław 2017. Jest to impreza sportowa rozgrywana co cztery lata (rok po Igrzyskach Olimpijskich) a rywalizacja toczy się w nieolimpijskich dyscyplinach sportowych.

Czytaj dalej Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Dwudziestoosobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, w skład której weszli uczniowie wszystkich chocianowskich szkół (Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zespołu Szkół), wzięła udział w VII Pikniku Olimpijskim Wrocławia i Dolnego Śląska, który odbył się 11 czerwca 2017 roku na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów  Konnych Partynice. Czytaj dalej VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem