Archiwa kategorii
Kategorie

IX Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Kolejny raz pracownicy jednostek oświatowych z terenu Chocianowa rywalizowali o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie w Mistrzostwach Nauczycieli w Unihokeju. Tegoroczne zawody odbyły się 30 maja 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej IX Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Karolina Krawczyk naszą mistrzynią!

Uczennica pierwszej klasy technikum logistycznego Karolina Krawczyk w dniach 9-11.02.2018r. brała udział z Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Karolina jest zawodniczką Lekkoatletycznego Klubu Sportowego w Polkowicach. W Toruniu nasza uczennica zajęła IV miejsce w pchnięciu kulą juniorek młodszych oraz poprawiła swój rekord życiowy o 27 centymetrów uzyskując wynik 13,57m. Gratulujemy Karolinie i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj dalej Karolina Krawczyk naszą mistrzynią!

Nauczyciele na boisku

Reprezentacja nauczycieli Zespołu Szkół w Chocianowie w składzie: Kazimierz Bagiński, Ireneusz Podolski, Piotr Machoń, Maciej Piotrowski, Wojciech Wróbel, na zaproszenie Prezesa FUM „CHOFUM” Chocianów oraz Przewodniczącego MNSZZ przy FUM „CHOFUM” Chocianów, wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej pracowników FUM Chocianów. Rozgrywki odbyły się 27 maja 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej Centrum Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Chocianowie.

Czytaj dalej Nauczyciele na boisku

XII Chocianowski Festiwal Futsalu

Jedenaście drużyn przystąpiło do rywalizacji w ramach XII Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki Marek Tramś. Zawody zorganizował Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie a rozegrano je w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie w dniu 10 grudnia 2016.

Czytaj dalej XII Chocianowski Festiwal Futsalu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem