Archiwa kategorii

Nauczyciele na boisku

Reprezentacja nauczycieli Zespołu Szkół w Chocianowie w składzie: Kazimierz Bagiński, Ireneusz Podolski, Piotr Machoń, Maciej Piotrowski, Wojciech Wróbel, na zaproszenie Prezesa FUM „CHOFUM” Chocianów oraz Przewodniczącego MNSZZ przy FUM „CHOFUM” Chocianów, wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej pracowników FUM Chocianów. Rozgrywki odbyły się 27 maja 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej Centrum Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Chocianowie.

Czytaj dalej Nauczyciele na boisku

XII Chocianowski Festiwal Futsalu

Jedenaście drużyn przystąpiło do rywalizacji w ramach XII Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki Marek Tramś. Zawody zorganizował Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie a rozegrano je w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie w dniu 10 grudnia 2016.

Czytaj dalej XII Chocianowski Festiwal Futsalu

VII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Już po raz siódmy pracownicy jednostek oświatowych z terenu Chocianowa rywalizowali o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie w Mistrzostwach w Unihokeju. Zawody odbyły się 23 marca 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.
Nasza reprezentacja po bardzo zaciętych pojedynkach zajęła ostatecznie trzecie miejsce.

Czytaj dalej VII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

VII Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego – Bieg nr 3 Chocianów

30 stycznia 2016 w Chocianowie odbył się trzeci bieg VII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, którego głównym organizatorem jest RCS w Lubinie. Biuro zawodów, dzięki uprzejmości Dyrektora, znajdowało się w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie. Organizatorem i gospodarzem tego etapu GP był Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej VII Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego – Bieg nr 3 Chocianów

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem