Archiwa kategorii
Kategorie

Powiatowe rozgrywki Halowej Piłki Nożnej, styczeń 2018

Zespół Szkół w Chocianowie był organizatorem powiatowego turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców, rozgrywanego w ramach ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży. Zawody obyły się 5 stycznia 2018 roku w hali sportowej naszej szkoły.

Czytaj dalej Powiatowe rozgrywki Halowej Piłki Nożnej, styczeń 2018

Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Przemkowie. Zawody rozegrano 29 września 2017 roku na boisku piłkarskim „Zametu” Przemków. Rywalizacja toczyła się wśród czterech drużyn, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.

Czytaj dalej Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej 2017

27 kwietnia zakończyły się, rozgrywane od 15 marca, zmagania w ramach Mistrzostw Szkoły w halowej piłce nożnej. W zawodach udział wzięło pięć drużyn reprezentujących klasy: 2 B, 2 TA, 2 TLM, 4 TA, 4 TB. Rozgrywki przeprowadzono w formie gier każdy z każdym. Mistrzami szkoły w halowej piłce nożnej 2017 zostali uczniowie reprezentujący klasę 4 TA (Bartosz Wierzbicki, Paweł Świerzko, Tomasz Pilarek, Piotr Weryszko, Mateusz Leszki, Jakub Tarczyło).

Czytaj dalej Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej 2017

Zespół Szkół w Chocianowie na (e-)sportowo

12 kwietnia 2017 roku Zespół Szkół w Chocianowie pożegnał, na sportowo i e-sportowo, uczniów ostatnich klas. Na szczególne słowa uznania zasłużyli szczególnie uczniowie, którzy już od klasy pierwszej reprezentowali szkołę podczas wielu (w niektórych przypadkach było to ponad 20 występów) międzyszkolnych zawodach różnej rangi i w różnych dyscyplinach. Ci najbardziej „zasłużeni” to przede wszystkim: Weronika Iglicka, Katarzyna Bosacka, Marta Wiśniewska, Paweł Świerzko i Bartosz Wierzbicki.

Czytaj dalej Zespół Szkół w Chocianowie na (e-)sportowo

VIII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Kolejny raz pracownicy jednostek oświatowych z terenu Chocianowa rywalizowali o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie w Mistrzostwach Nauczycieli w Unihokeju. Tegoroczne zawody odbyły się 12 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej VIII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Powiatowe rozgrywki piłki ręcznej

9 lutego 2017 roku w naszej szkole przeprowadzono etap powiatowy międzyszkolnych rozgrywek piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych.

Naszym drużynom wiodło się różnie. Dziewczęta nie sprostały koleżankom z Polkowic przegrywając spotkanie wynikiem 2 do 6 (1:4). Zdecydowanie lepiej wypadła nasza męska ekipa. W pierwszym meczu zdecydowanie wygrali z reprezentantami Przemkowa 17 do 2, a w kolejnym spotkaniu okazali się lepsi od zawodników z Polkowic, wygrywając ten mecz 8 do 5. W spotkaniu Polkowic z Przemkowem, lepsi okazali się ci pierwsi (10:4).

Czytaj dalej Powiatowe rozgrywki piłki ręcznej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem