Archiwa kategorii

VIII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Kolejny raz pracownicy jednostek oświatowych z terenu Chocianowa rywalizowali o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie w Mistrzostwach Nauczycieli w Unihokeju. Tegoroczne zawody odbyły się 12 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej VIII Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

Powiatowe rozgrywki piłki ręcznej

9 lutego 2017 roku w naszej szkole przeprowadzono etap powiatowy międzyszkolnych rozgrywek piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych.

Naszym drużynom wiodło się różnie. Dziewczęta nie sprostały koleżankom z Polkowic przegrywając spotkanie wynikiem 2 do 6 (1:4). Zdecydowanie lepiej wypadła nasza męska ekipa. W pierwszym meczu zdecydowanie wygrali z reprezentantami Przemkowa 17 do 2, a w kolejnym spotkaniu okazali się lepsi od zawodników z Polkowic, wygrywając ten mecz 8 do 5. W spotkaniu Polkowic z Przemkowem, lepsi okazali się ci pierwsi (10:4).

Czytaj dalej Powiatowe rozgrywki piłki ręcznej

Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Reprezentacje, dziewcząt i chłopców, naszej szkoły z sukcesami wróciły z kolejnych międzyszkolnych zawodów w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 5 stycznia 2017. Tym razem na etapie finału podstrefy lubińskiej nasze drużyny zajęły drugie miejsca, które kwalifikują do dalszej gry. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały strefy legnickiej.

Czytaj dalej Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

XII Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Reprezentacja pracowników Zespołu Szkół w Chocianowie zajęła drugie miejsce w XII Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chocianowie. Nasza drużyna okazała się lepsza od zespołu Gimnazjum w Chocianowie wygrywając spotkanie 2 do 0. Następnie uległa drużynie Szkoły Podstawowej w Chocianowie 0 do 2.

Czytaj dalej XII Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

VIII Turniej Piłki Siatkowej za nami

Cztery drużyny rywalizowały w ósmym Turnieju Piłki Siatkowej w Chocianowie. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co oznaczało konieczność rozegrania sześciu meczy. Najlepszą drużyną tegorocznej edycji Turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący CHOFUM Chocianów, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania tracąc przy tym tylko jednego seta. Zobacz wyniki szczegółowe.

Czytaj dalej VIII Turniej Piłki Siatkowej za nami

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem