Archiwa kategorii

Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Reprezentacje, dziewcząt i chłopców, naszej szkoły z sukcesami wróciły z kolejnych międzyszkolnych zawodów w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 5 stycznia 2017. Tym razem na etapie finału podstrefy lubińskiej nasze drużyny zajęły drugie miejsca, które kwalifikują do dalszej gry. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały strefy legnickiej.

Czytaj dalej Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

XII Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Reprezentacja pracowników Zespołu Szkół w Chocianowie zajęła drugie miejsce w XII Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chocianowie. Nasza drużyna okazała się lepsza od zespołu Gimnazjum w Chocianowie wygrywając spotkanie 2 do 0. Następnie uległa drużynie Szkoły Podstawowej w Chocianowie 0 do 2.

Czytaj dalej XII Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

VIII Turniej Piłki Siatkowej za nami

Cztery drużyny rywalizowały w ósmym Turnieju Piłki Siatkowej w Chocianowie. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co oznaczało konieczność rozegrania sześciu meczy. Najlepszą drużyną tegorocznej edycji Turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący CHOFUM Chocianów, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania tracąc przy tym tylko jednego seta. Zobacz wyniki szczegółowe.

Czytaj dalej VIII Turniej Piłki Siatkowej za nami

Finał strefy legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt, kwiecień 2016

Nasze dziewczęta zaliczyły kolejny bardzo udany występ w rozgrywkach międzyszkolnych. Tym razem zajęły drugie miejsce w Finale Strefy Legnickiej (czwarty etap tych rozgrywek) w piłce ręcznej.

Czytaj dalej Finał strefy legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt, kwiecień 2016

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, marzec 2016

Już tradycyjnie, uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie, powitali pierwszy dzień wiosny na sportowo. W szkolnych mistrzostwach w halowej piłce nożnej udział wzięło dziewięć drużyn. Zawody rozpoczęły się już siódmego marca i przebiegały w trzech etapach.

Czytaj dalej Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, marzec 2016

Podwójne zwycięstwo w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Ręcznej

Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej odbyły się 7 marca a ich gospodarzem był Zespół Szkół w Chocianowie. Rozgrywki okazały się bardzo udane dla naszych reprezentacji. Po tych zwycięstwach nasze drużyny awansowały do kolejnego szczebla rozgrywek międzyszkolnych.

Czytaj dalej Podwójne zwycięstwo w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Ręcznej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem