Artykuły

Logistycy na warsztatach w MWSLiT we Wrocławiu, 2013

Baner: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

W dniu 26 listopada 2013 trzydziestoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczyła w zajęciach praktycznych przeprowadzonych w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” zorganizowanych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Czytaj dalej Logistycy na warsztatach w MWSLiT we Wrocławiu, 2013

Wzruszająca lekcja historii

Od dnia 23.09.2013r., aż do 04.10.2013r pięcioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie (Weronika Szulc, Łukasz Piwowar, Karolina Jania, Iwona Czarnecka oraz Kacper Świerniak) pod opieką nauczyciela języka niemieckiego, pani Bernardy Jasińskiej wraz z pięcioma pracownikami zakładu Volkswagen Motor Polska w Polkowicach miała okazję uczestniczyć w historyczno-językowej wymianie polsko-niemieckiej w Oświęcimiu.

Czytaj dalej Wzruszająca lekcja historii

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki BRNO 2013

W dniu 7 października 2013 roku piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczyła w brneńskim Centrum Wystawienniczym w premierze targów transportu EUROTRANS. Fundamentem imprezy są istniejące już Targi Autotec oraz Transport a Logistyka, dodatkowo zostały one rozszerzone o tematykę transportu kolejowego RAIL-TEC.

Czytaj dalej Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki BRNO 2013

Logistycy i mechatronicy w Krakowie

W dniach 17 i 18 października 2013 roku uczniowie klas: I TL, IV TL oraz III A, I TA i  II TA wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa, zorganizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Czytaj dalej Logistycy i mechatronicy w Krakowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem