Artykuły

II Tydzień Walki Z Depresją 21-28.02.2021 (Bezpłatnie)

23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją i właśnie ta okazja zainspirowała samorządowców oraz specjalistów z Zagłębia Miedziowego do organizacji „II Tygodnia walki z depresją” patronem przedsięwzięcia jest  KGHM Polska Miedź S.A.

 W ramach ii tygodnia walki z depresją organizowanych jest szereg darmowych skierowana jest dla osób dorosłych/ rodziców oraz dla młodzieży. Czytaj dalej II Tydzień Walki Z Depresją 21-28.02.2021 (Bezpłatnie)

XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne – zaproszenie dla uczniów szkół regionu LGOM

Od  09 lutego Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych na XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne w bezpiecznej formule on-line. Na platformie internetowej www.lpe.pwsz.legnica.edu.pl uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych może zapoznać się z ofertami kształcenia szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych oraz instytucji edukacyjno-szkoleniowych. Czytaj dalej XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne – zaproszenie dla uczniów szkół regionu LGOM

Komunikat do wszystkich uczniów i rodziców Zespołu Szkół

Informujemy że dniu jutrzejszym tj.11.02.2021r. w związku z uroczystościami pogrzebowymi nauczycielki Zespołu Szkół  zmianie ulegnie czas zakończenia zajęć lekcyjnych.  Zajęcia lekcyjne będą trwały do 5 godziny lekcyjnej włącznie.
Koniec wszystkich zajęć  –  godz. 12.45.
Informujemy również, że jutro od godz. 13.00  sekretariat i szkoła będą zamknięte.

Otwarcie platformy gaminifikacyjnej dla uczniów klas patronackich KGHM – 11 lutego 2021r.

Od 11 lutego w ramach realizacji projektu ,, Kompetentni w branży „ KGHM Polska Miedź S.A. otwiera dla uczniów szkół i klas patronackich LGOM-u atrakcyjną grę edukacyjną ,, Kosmiczna przygoda”. Tematyka Konkursu obejmuje treści programowe przewidziane w programach nauczania w zawodach objętych patronatem KGHM Polska Miedź S.A., a także wiedzę o regionie Zagłębia Miedziowego. Zachęcamy więc do wzięcia udziału wszystkich uczniów klas mechatronicznych naszej szkoły objętych patronatem KGHM.

Czytaj dalej Otwarcie platformy gaminifikacyjnej dla uczniów klas patronackich KGHM – 11 lutego 2021r.

Kształcimy na potrzeby rynku!

Profile w ZS

Minister Edukacji i Nauki w opublikowanym z dnia 01.02.2021r. obwieszczeniu przedstawił prognozę zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy.

Wszystkie zawody, które zostały wymienione w prognozie krajowej jak i w prognozie o istotnym zapotrzebowaniu na wojewódzkim – dolnośląskim rynku pracy kształcimy w naszej szkole.

To jest: MECHATRONIK, TECHNIK MECHATRONIK, TECHNIK LOGISTYK, TECHNIK ORGANZIACJI TURYSTYKI

Obwieszczenie: https://monitorpolski.gov.pl/M2021000012201.pdf

Czytaj dalej Kształcimy na potrzeby rynku!

Kurs barmański

W styczniu 2021 uczniowie klas III i IV technikum obsługi turystycznej wzięli udział w kursie barmańskim I i II stopnia. Kurs został przeprowadzony przez ALL IN Waldemar Mucha w ramach  projektu pn.: „Akademia zawodowców w Powiecie Polkowickim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa. Czytaj dalej Kurs barmański

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem