Artykuły

VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

11 października 2013 roku rozpoczęła się VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Do pierwszego, szkolnego etapu przystąpiło 22 uczniów technikum logistycznego w Zespole Szkół w Chocianowie. Organizatorem jedynego tej rangi konkursu wiedzy dla przyszłych logistyków jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Czytaj dalej VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

„Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie” Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” w II półroczu 2013. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

Czytaj dalej Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniu 7 października 2013 roku. Wzięło w nich udział trzynaście uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TT. Warsztat przeprowadzony został na obiektach Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej Sp. z o. o. w Polkowicach. Warsztaty zatytułowane „Ścieżka edukacyjna PGM” prowadziła pani Katarzyna Szczerbanowicz specjalista ds. ochrony środowisk wspierało ją też troje innych specjalistów, pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach.

Czytaj dalej Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 3-4 października 2013 roku. Wzięło  w nich udział trzynaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TL. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.

Czytaj dalej Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

„Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej stawia wiele wyzwań, aby łatwiej w przyszłości było podjąć tę decyzję piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczy w projekcie Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości. Jest to projekt realizowany na podstawie Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) we współpracy w Fundacją „Wrzosowa Kraina” w Chocianowie. Czytaj dalej „Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem