Artykuły

Turyści na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie

<<Pobierz film z targów (AVI 261 MB)>>

W dniu 09.03.2013 uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku” odbyli wycieczkę zawodoznawczą na Międzynarodowe Targi Turystyczne „ITB Berlin 2013”.

Czytaj dalej Turyści na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie

Turyści szlifują umiejętności!

W dniu 09 kwietnia uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyli w zajęciach praktycznych w wyspecjalizowanych ośrodkach akademickich dla uczniów szkół zawodowych województwa dolnośląskiego w branży TURYSTYCZNEJ, które zostały zorganizowane przez Wrocławski Instytut Biznesu i Edukacji WIBE sp. z o.o.. Zajęcia odbywały się w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Czytaj dalej Turyści szlifują umiejętności!

Podsumowanie Projektu Leonardo Da Vinci w Zespole Szkół W Chocianowie

W dniu 04.04.2013r. odbyło się uroczyste podsumowanie miesięcznego stażu młodzieży w Lipsku. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście na czele z wicestarostą Kamilem Ciupakiem oraz członkiem zarządu powiatu polkowickiego Krzysztofem Nester. Obecni byli również Dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

Czytaj dalej Podsumowanie Projektu Leonardo Da Vinci w Zespole Szkół W Chocianowie

Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych 2013 rozstrzygnięty

Dnia 8 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Chocianowie przeprowadzono kolejne działanie ujęte w Szkolnym Programie Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2013, którego efektem było ograniczenie zanieczyszczenia naszego najbliższego otoczenia oraz wdrożenie młodzieży szkolnej do umiejętnego segregowania surowców wtórnych.

Czytaj dalej Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych 2013 rozstrzygnięty

IX Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Reprezentacja pracowników naszej szkoły uległa zespołowi Gimnazjum w Chocianowie oraz zwyciężyła drużynę Szkoły Podstawowej w Chocianowie zapewniając sobie tym samym drugie miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty. Zawody, zorganizowane przez Ognisko ZNP przy Zespole Szkół w Chocianowie, odbyły się 27 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej IX Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Nasi szczypiorniści odpadli z rozgrywek

Podczas rozgrywek półfinałowych strefy legnickiej w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych, nasza reprezentacja pomimo stoczenia niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynków, musiała uznać wyższość drużyn z Lubina i Głogowa. Wszystkie rozegrane mecze do końca trzymały w napięciu i kończyły się bardzo zbliżonymi wynikami.

Czytaj dalej Nasi szczypiorniści odpadli z rozgrywek