Artykuły

Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 16 – 18 października 2013 roku. Wzięło w nich udział dziewiętnaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TTH. Warsztaty przeprowadzono na terenach Rudawskiego Parku Krajobrazowego (RPK).

Czytaj dalej Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego, październik 2013

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacje dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół w Chocianowie wzięły udział w Finałowych zawodach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody przeprowadzono 10 października 2013 roku w Olszynie.

Czytaj dalej Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w piątek 11.10.2013. Na uroczystości  z okazji święta nauczycieli, pedagogów i pracowników naszej szkoły mieliśmy okazję, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają i pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2013

Ranking uczniów wytypowanych do wyjazdu na staż

Zespół przygotowujący projekt w składzie: Małgorzata Tarasiuk, Wojciech Wróbel i Andrzej Wojtkowiak, opracował już listę uczniów, którzy będą odbywali staż w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach działania 3.4.2 POKL realizowanego na zasadach Programu Leonardo da Vinci. Grupa 45 uczestników Projektu o nazwie „Praktyka zagraniczna szansą na zdobycie pracy” została wyselekcjonowana na podstawie kryteriów przyjętych przez Zespół.

Czytaj dalej Ranking uczniów wytypowanych do wyjazdu na staż

VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

11 października 2013 roku rozpoczęła się VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Do pierwszego, szkolnego etapu przystąpiło 22 uczniów technikum logistycznego w Zespole Szkół w Chocianowie. Organizatorem jedynego tej rangi konkursu wiedzy dla przyszłych logistyków jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Czytaj dalej VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

„Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie” Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” w II półroczu 2013. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

Czytaj dalej Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniu 7 października 2013 roku. Wzięło w nich udział trzynaście uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TT. Warsztat przeprowadzony został na obiektach Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej Sp. z o. o. w Polkowicach. Warsztaty zatytułowane „Ścieżka edukacyjna PGM” prowadziła pani Katarzyna Szczerbanowicz specjalista ds. ochrony środowisk wspierało ją też troje innych specjalistów, pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach.

Czytaj dalej Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem