Artykuły

Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 3-4 października 2013 roku. Wzięło  w nich udział trzynaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TL. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.

Czytaj dalej Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

„Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej stawia wiele wyzwań, aby łatwiej w przyszłości było podjąć tę decyzję piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczy w projekcie Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości. Jest to projekt realizowany na podstawie Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) we współpracy w Fundacją „Wrzosowa Kraina” w Chocianowie. Czytaj dalej „Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

XII Dzień Olimpijczyka

To chyba tylko przypadek, ale podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy to podczas XI Dnia Olimpijczyka gościliśmy jedenaścioro olimpijczyków, tak i tym razem te liczby szły w parze. Podczas XII Dnia Olimpijczyka gościliśmy czternaścioro sportowców w tym dwanaścioro olimpijczyków.

Czytaj dalej XII Dzień Olimpijczyka

Dbamy o czystość zbiorników wodnych 2013

Warsztaty odbyły się dniu 25 września 2013 roku. Wzięło w nich udział piętnaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TL. Warsztat przeprowadzony został na terenach zbiorników wodnych przy ulicy Spacerowej w Chocianowie.

Czytaj dalej Dbamy o czystość zbiorników wodnych 2013

Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, wrzesień 2013

Warsztaty odbyły się dnia 19 września 2013. Wzięło w nich udział około 250 uczniów z dwunastu klas naszej szkoły. Warsztat był jednocześnie finałem szkolnej akcji zbierania surowców wtórnych, która trwała od początku bieżącego roku szkolnego. Finał składał się z dwóch części, pierwsza to liczenie zebranych przez młodzież surowców wtórnych, natomiast druga część miała charakter konkursu wiedzy.

Czytaj dalej Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, wrzesień 2013

Kolejny sezon staży zagranicznych

Uczniowie kierunku Technik Obsługi Turystycznej już po raz kolejny mieli możliwość odbywania staży zagranicznych w renomowanych hotelach i zakładach gastronomicznych. Zespół Szkół w Chocianowie umożliwia uczniom wyjazdy na kilkumiesięczne staże zagraniczne do takich krajów jak: Francja, Austria, Włochy, Hiszpania.

Czytaj dalej Kolejny sezon staży zagranicznych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem