Artykuły

Podsumowanie Projektu Leonardo Da Vinci w Zespole Szkół W Chocianowie

W dniu 04.04.2013r. odbyło się uroczyste podsumowanie miesięcznego stażu młodzieży w Lipsku. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście na czele z wicestarostą Kamilem Ciupakiem oraz członkiem zarządu powiatu polkowickiego Krzysztofem Nester. Obecni byli również Dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

Czytaj dalej Podsumowanie Projektu Leonardo Da Vinci w Zespole Szkół W Chocianowie

Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych 2013 rozstrzygnięty

Dnia 8 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Chocianowie przeprowadzono kolejne działanie ujęte w Szkolnym Programie Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2013, którego efektem było ograniczenie zanieczyszczenia naszego najbliższego otoczenia oraz wdrożenie młodzieży szkolnej do umiejętnego segregowania surowców wtórnych.

Czytaj dalej Finał Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych 2013 rozstrzygnięty

IX Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Reprezentacja pracowników naszej szkoły uległa zespołowi Gimnazjum w Chocianowie oraz zwyciężyła drużynę Szkoły Podstawowej w Chocianowie zapewniając sobie tym samym drugie miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty. Zawody, zorganizowane przez Ognisko ZNP przy Zespole Szkół w Chocianowie, odbyły się 27 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej IX Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Nasi szczypiorniści odpadli z rozgrywek

Podczas rozgrywek półfinałowych strefy legnickiej w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych, nasza reprezentacja pomimo stoczenia niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynków, musiała uznać wyższość drużyn z Lubina i Głogowa. Wszystkie rozegrane mecze do końca trzymały w napięciu i kończyły się bardzo zbliżonymi wynikami.

Czytaj dalej Nasi szczypiorniści odpadli z rozgrywek

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej 2013

Po raz kolejny, pierwszego dnia wiosny (21.03.2013), w naszej szkole odbyły się zmagania o tytuł Mistrza w halowej piłce nożnej. Tradycyjnie zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem uczniów, czego dowodem był udział w rywalizacji reprezentacji siedmiu męskich klas.

Czytaj dalej Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej 2013

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem