Artykuły

Rajd rowerowy do Rezerwatu Przyrody „Czarne Stawy”

W dniu 17 czerwca 2014 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie”. W warsztacie udział wzięło dziesięć uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TT. Warsztat przeprowadzony został na terenie Borów Dolnośląskich oraz Rezerwatu Czarne Stawy w Chocianowie. Zajęcia miały charakter rajdu rowerowego.

Czytaj dalej Rajd rowerowy do Rezerwatu Przyrody „Czarne Stawy”

Warsztaty Ekologiczne w PGM Polkowice

W dniu 6 czerwca 2014 roku odbył się warsztat edukacji ekologicznej pn. „Ekologia na terenie powiatu polkowickiego”. Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2014. Program finansowany przez Powiat Polkowicki. W warsztacie udział wzięło szesnastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TB.

Czytaj dalej Warsztaty Ekologiczne w PGM Polkowice

Mechatronicy w Lipsku na Targach Samochodowych AMI

W dniu 02.06.2014r. grupa 45 uczniów klas pierwszych i drugich technikum mechatronicznego pod opieka czterech wychowawców, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Samochodowych AMI w Lipsku.

Czytaj dalej Mechatronicy w Lipsku na Targach Samochodowych AMI

Dzień Sportu Szkoły 2014

Uczniowie piętnastu klas Zespołu Szkół w Chocianowie, przystąpili do rywalizacji w ramach tegorocznego Dnia Sportu Szkoły, który przeprowadzono 23.05.2014r. Zawody, już tradycyjnie, rozpoczęły się od powitania wszystkich zebranych na terenach rekreacyjnych przyległych do hali sportowej Zespołu Szkół.

Czytaj dalej Dzień Sportu Szkoły 2014

Francja 2014 – Festiwal Europa

W dniach od 29 kwietnia do 6 maja 12 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół w Chocianowie (Karolina Bałabuch,  Aleksandra Dziechciarz, Agnieszka Krzeszowska, Gabriela Potyszka, Weronika Weryszko, Krystian Kaśków, Paweł Krowiak, Bożydar Łasisz, Łukasz Piwowar, Amadeusz Tuszkiewicz, Wiktor Żelichowski) wraz z nauczycielem p. Beatą Rolską uczestniczyła w wyjeździe na Festival Europa.

Czytaj dalej Francja 2014 – Festiwal Europa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem