Artykuły

Zwycięstwo męskiej reprezentacji w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej

Reprezentacje naszej szkoły rozegrały dwumecz z zawodnikami Zespołu Szkół w Polkowicach, w ramach powiatowych rozgrywek piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano 12 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej Zwycięstwo męskiej reprezentacji w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej

Uroczyste otwarcie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

Pracownia Automatyzacji i Robotyzacji Procesów Mechatronicznych powstała w wyniku adaptacji pomieszczeń po nieczynnej stołówce i kuchni szkolnej. W pomieszczeniach tych wykonano generalny remont polegający na wymianie instalacji elektrycznej, wymianie podłóg, remoncie ścian oraz zainstalowano klimatyzację i rolety zewnętrzne.

Czytaj dalej Uroczyste otwarcie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

Zbieramy surowce wtórne, 2013

Zespół Szkół w Chocianowie po raz kolejny przystępuje do organizacji Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych, której finał przeprowadzony zostanie 8 kwietnia 2013. Wzorem lat ubiegłych zbiórce podlegać będą: makulatura, elektroodpady, metal, plastik, aluminium, baterie i akumulatory, kartridże i telefony komórkowe. Nowością jest włączenie do zbiórki płyt CD opakowań po tych płytach oraz dyskietek komputerowych.

Czytaj dalej Zbieramy surowce wtórne, 2013

Warsztaty mechatroniczne w Poznaniu

W dniach 25.02-27.02.2013 roku grupa 24 uczniów Technikum Mechatronicznego, w tym 12 najlepszych osób z klas pierwszych i 12 z klas drugich, uczestniczyła w wyjazdowych, trzydniowych specjalistycznych zajęciach mechatronicznych w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II, w Poznańskim Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej w Poznaniu.

Czytaj dalej Warsztaty mechatroniczne w Poznaniu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem