Artykuły

Logistycy i mechatronicy w Krakowie

W dniach 17 i 18 października 2013 roku uczniowie klas: I TL, IV TL oraz III A, I TA i  II TA wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa, zorganizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Czytaj dalej Logistycy i mechatronicy w Krakowie

Turyści w Krakowie

W dniach 09 i 10 października uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku”  wzięli udział  w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa.

Czytaj dalej Turyści w Krakowie

Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – rajd rowerowy, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 24-25 października 2013 roku. Wzięło w nich udział dwudziestu jeden uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klas 1 TL oraz 1 TT. Warsztaty miały charakter rajdu rowerowego.

Czytaj dalej Aktywna turystyka w zgodzie z naturą – rajd rowerowy, październik 2013

XVI Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” 2013

Baner: Euroelektra

Dnia 07 listopada 2013r. (czwartek) o godz. 9.00 odbędą się Zawody I stopnia XVI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Zawody będą przeprowadzone w sali 215. Do udziału w Olimpiadzie zakwalifikowali się następujący uczniowie z wszystkich klas technikum mechatronicznego.

Czytaj dalej XVI Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” 2013

Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 16 – 18 października 2013 roku. Wzięło w nich udział dziewiętnaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TTH. Warsztaty przeprowadzono na terenach Rudawskiego Parku Krajobrazowego (RPK).

Czytaj dalej Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego, październik 2013

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacje dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół w Chocianowie wzięły udział w Finałowych zawodach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody przeprowadzono 10 października 2013 roku w Olszynie.

Czytaj dalej Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem