Dnia 13 stycznia 2018 roku uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół  w Chocianowie zaczęli odliczać przysłowiowe 100 dni do matury.
Bal studniówkowy, który odbył się we Wrzosowym Tartaku w Chocianowie został rozpoczęty tradycyjnym odtańczeniem poloneza na 40 par, który poprowadziła Wicedyrektor Krystyna Zborowska wraz ze Starostą Polkowickim Markiem Tramś. Perfekcyjne wykonanie i zaangażowanie uczniów wzbudziło aplauz gości i wiele wzruszeń przybyłych na ten moment rodziców.

Studniówkę otworzyła Pani Dyrektor Bożena Wiszniewska, która po krótkim przemówieniu wzniosła uroczysty toast. Wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń życzył maturzystom w swoim wystąpieniu także Pan Starosta.

Nie zabrakło też chwili na podziękowanie za wysiłek edukacji i pracę wychowawczą złożone przez reprezentantów młodzieży  Dyrekcji Szkoły i wychowawcom klas: Pani Małgorzacie Wojtkowiak, Pani Annie Druzga, Panowi Wojciechowi Wróblowi oraz Panu Maciejowi Piotrowskiemu.

Po części oficjalnej przyszedł czas  na długą, wyśmienitą zabawę oraz poczęstunek.

A jak się bawiła młodzież –zapraszamy do Galerii zdjęć.
Uczniom z klas technikum: Logistycznego, Mechatronicznego i Turystycznego
życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i trzymamy za Was kciuki.

 

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”                                                                                                                                              Adam Mickiewicz