Category Archives
Kategorie

Wręczenie nagród wyróżnionym w konkursie „Styczeń pod Napięciem”

3 lutego 2023r. dyrektor szkoły Piotr Machoń wręczył nagrody uczniom Gracjanowi Łabiakowi i Mateuszowi Monczakowi z drugiej klasy technikum mechatronicznego, wyróżnionym w konkursie „Styczeń pod Napięciem” zorganizowanym dla uczniów w ramach projektu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM kluczowy partner w kształceniu zawodowym”.

Continue reading Wręczenie nagród wyróżnionym w konkursie „Styczeń pod Napięciem”

Konkurs #Patriotyzmwkadrze

W tym roku obchodzimy 160. rocznicę wybuchu powstania styczniowego – najdłuższego i największego zrywu narodowego przeciwko Imperium Rosyjskiemu. Miało ono szczególny wymiar w kształtowaniu postaw patriotycznych późniejszych pokoleń. Było także motorem zapalnym do kolejnych działań. Chcemy, aby stało się inspiracją współcześnie, dlatego ogłaszamy konkurs szczególnie dedykowany młodzieży.

Continue reading Konkurs #Patriotyzmwkadrze

Dołącz do maratonu programowania KGHM i zaproś innych.

Łączna pula nagród w tegorocznym hackathonie to 120 tys. zł. Każdy może dołączyć do rywalizacji! Masz w rodzinie lub wśród przyjaciół osoby, które interesują się grami komputerowymi, programowaniem i mają kompetencje w tej dziedzinie? Na uczestników czeka 40h pełnych emocji, zabawy, ale przede wszystkim wytężonej pracy.

Continue reading Dołącz do maratonu programowania KGHM i zaproś innych.

Ciężka Praca Się Opłaca!!!

Być specjalistą w jednej dziedzinie to sukces, ale w kilku, to już prawdziwa sztuka. Mateusz Kulesza z klasy 3 TA umiał połączyć i poznać doskonale matematykę, ekonomię i przedsiębiorczość, by przystąpić do I Powiatowego Konkursu Matematyczno-Ekonomicznego. I go wygrać!

Continue reading Ciężka Praca Się Opłaca!!!

Światowy Dzień Walki AIDS- Szkolny konkurs wiedzy i jego wyniki

1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji odbyły się w naszej szkole działania ukierunkowane na  zwrócenie uwagi na problem zakażeń HIV/AIDS oraz profilaktykę w tym zakresie. Celem szkolnej akcji było także wykazanie się solidarnością w stosunku do osób, które są dotknięte tą chorobą. Na holu szkolnym została przygotowana gazetka zawierająca materiały edukacyjno-profilaktyczne dotyczące problematyki HIV/AIDS. Continue reading Światowy Dzień Walki AIDS- Szkolny konkurs wiedzy i jego wyniki

Mechatronicy na Konkursie ELEKTRON

Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych technikum mechatronicznego w dniu 25.11.2022r. brali udział w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON. Łącznie 20 uczniów i jedna uczennica zmierzyli się z zadaniami konkursowymi. Organizatorem konkursu jest Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej.
ELEKTRON dotyczy zagadnień związanych z profilem kształcenia na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej, a w szczególności elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji, optoelektroniki i fotoniki oraz mechatroniki.

Continue reading Mechatronicy na Konkursie ELEKTRON

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem